IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 13th December 2011, 00:39
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Susan, не искам да си мислиш, че преигравам, НО ТОВА Е НЕВЕРОЯТНО!!!!! Честито, мила!!! Невероятен успех!!! ТРЯБВА ДА СИ АДСКИ ГОРДА!!! Желая ти това да е първата крачка към невероятно успешна кариера! ОГРОМНО БРАВО! Дори не знаех с какво се занимаваш и сега като го изтърси ей така от нищото направо ме шашардиса. Началото е поставено... оттук нататък само напред и само нагоре!!! И после нямало перспектива за българите да се реализират в чужбина, защото сме били с еди-каква си репутация. Ето , че всичко е постижимо стига да си амбициозен. Оф, чакай, че започнах да философствам. Направо ме нахъса! Честито отново!!!
Отговори с цитат
  #712  
Стар 13th December 2011, 00:41
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това е само практика и само ще гледам , но ще съм в операционната ,така че надявам се да видя доста неща в кухнята на ринопластиката
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 13th December 2011 на 00:52
Отговори с цитат
  #713  
Стар 13th December 2011, 00:56
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Няма значение, че е практика. Не само, че ще си в кухнята, но най-важното, че ще си в това обкръжение. Веднъж влезеш ли в обкръжението в сферата към която си се насочила, започваш да получаваш не само знания и опит, но и информация. Току виж след няколко години получиш предложение да останеш в клиниката или да започнеш на друго място. Малко е неудобно да ти говоря така, първо защото съм вчерашна пикла, второ защото имам по-малко опит. Но майка ми все това ми повтаря и наистина се убеждавам, че е права. Факта, че си учила в Лондон и факта, че ще имаш практика при един от най-добрите тамошни хирурзи те прави конкурентно способна в световен мащаб.
Отговори с цитат
  #714  
Стар 13th December 2011, 01:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аз все още уча дарлинг и съм съвсем в началото , така че има доста вода да изтече докато мога да работя на такова място но адски се зарадвах че практиката ми ще е в тази болница и искренно се надявам да видя някоя друга ринопластика на живо
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #715  
Стар 13th December 2011, 01:20
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Пожелавам ти го тогава от сърце. Кой да предположи, че тази болница ще те зарадва за втори път :P
Отговори с цитат
  #716  
Стар 13th December 2011, 10:25
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Малко извън темата , но да ви се похваля От януари почвам работа в Националната болница по уши нос и гърло където работи и хирурга който ме оперира втория път
Еееее, Сю, браво, заслужаваш такъв успех, нищо, че е само стаж, важното е че си там, че си успяла и трябва да си горда! Надявам се и ти желая да бъдеш оценена и да имаш големи перспективи за развитие! Приятно гледане в "кухнята" на ринопластиките
Отговори с цитат
  #717  
Стар 13th December 2011, 14:44
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Малко извън темата , но да ви се похваля От януари почвам работа в Националната болница по уши нос и гърло където работи и хирурга който ме оперира втория път
Еее много готино! Честита ти практика, която явно значи много за теб! Дано видиш някоя и друга ринопластика щом толкова го желаеш! Само напред и нагоре и като дойда скоро в Лондон да имам познат в "кухнята" :P
Отговори с цитат
  #718  
Стар 13th December 2011, 14:50
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Малко извън темата , но да ви се похваля От януари почвам работа в Националната болница по уши нос и гърло където работи и хирурга който ме оперира втория път
Поздравления, Сю!!!! Болницата спечели един достоен човек, който, сигурна съм, ще си върши съвестно работата. МНОГО УСПЕХИ ТИ ЖЕЛАЯ!!
Отговори с цитат
  #719  
Стар 13th December 2011, 15:01
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Оффф, и аз даже не прочетох всички коментари.. толкова се зарадвах! Практиката е първото стъпало, но с упоритост и желание, ще постигнеш това, към което се стремиш! А ние тук, може само да се радваме, че си сред нас и ще ни съветваш! Ех, ако знаят тези хора какви фотошопове правиш..хич не е за подценяване. Не всеки може да определи какъв нос ще стои добре на лицето. Дано не се изхвърлям, но според мен за сполучлива операция добрия фотошоп е много важен. Така доктора знае, какво иска пациента и се избягва разочарование. Не случайно доц. Джамбазов носи фотошоп в операционната
Отговори с цитат
  #720  
Стар 13th December 2011, 15:07
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Сюзън, поздрави и от мен!
Успех! напред и нагоре!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.