IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 18th May 2012, 08:26
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristiann Виж мнението
Здравейте. На 18 години съм и имам счупен нос от падане като малък. Започна да ми пречи да дишам а и не се харесвам. Искам да попитам боли ли много след операцията. Каква е цената на една такава операция горе-долу. А и ако може да ми препоръчате някой хирург в гр.София.
Аз нищо не усещах след операцията. Ама нищо. Докато си с тампоните си изтръпнал и нищо не боли. Като ти ги махнат, става малко по-друго усещането. Появява се чувство на изтръпналост и болка, ако го докоснеш (това е пъвия месец). Но това беше при мен. Оперираха ме преди половин година и сега, като пипам носа, пак си ме боли. Но е съвсем лека болка. И се пазя да не ме ударят, защото при удар болката е невероятна. Поне при мен.
Успех и не се притеснявай. Оперирай се смело, все си мисля, че ще си по-добре след това, отколкото си сега !
Отговори с цитат
  #942  
Стар 18th May 2012, 08:43
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Някой може ли да ми каже долу-горе след колко време падат вътрешните конци?
Отговори с цитат
  #943  
Стар 22nd May 2012, 10:40
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Sled mahaneto na longetata vidiah 4e imam babunka na kostta mejdu o4ite ot diasno. Be6e goliama i tvurda kato kokal. Poneje namerih dosta takiva slu4ai iz foruma re6ih da dam vreme i da precenia. Sega e minal mesec, pak napipvam babunka no e mnogo spadnala i ve4e ne e taka o4evidna. Ot okolo sedmica zapo4nah da ya natiskam navutre i da si durja kosta tam s 2a prusta za po 2-3 min na den. Moje bi tova spomogna za spadaneto a moje i da mu e bilo vreme da spadne.
Drugoto koeto zabeliazvam e 4e ot liavo 1nata mi nozdra e ostanala po zaoblena a ot diasno po ploska. Ne sum sigurna dali doktora me e skroil zle ili e ot vutre6nite konci i otok? Kato mahnaha longetata ne sum zabeliazala razlika, no sled niakolko dni zapo4na da mi pravi vpe4atlenie.
Niakoi da ima obiasnenie 4e niamam skoro put kum moiat doktor a po telefona idi se obiasniavai koe ot kude stur4i
Отговори с цитат
  #944  
Стар 22nd May 2012, 19:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Нормално е със спадането на отoците да се появяват вече несъвършенствата, но имай на предвид че и отоците са несиметрични
Отговори с цитат
  #945  
Стар 23rd May 2012, 16:50
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Нормално е със спадането на отoците да се появяват вече несъвършенствата, но имай на предвид че и отоците са несиметрични
Oh v4era vsi4ko mi se vidia tolkova krivo 4e iskreno biah razstroena. Dnes
pak dosta po4etoh i navsiakude pi6e 4e nesimetri4ni nozdri sa normalni purvite 3 meseca a i zavisi kolko mi e debela kojata.
6te se opitam da ne izpadam v izteria i 6te si iz4akam o6te 2 meseca predi tormozia doc'a
Отговори с цитат
  #946  
Стар 24th May 2012, 13:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Oh v4era vsi4ko mi se vidia tolkova krivo 4e iskreno biah razstroena. Dnes
pak dosta po4etoh i navsiakude pi6e 4e nesimetri4ni nozdri sa normalni purvite 3 meseca a i zavisi kolko mi e debela kojata.
6te se opitam da ne izpadam v izteria i 6te si iz4akam o6te 2 meseca predi tormozia doc'a
Ами според мен въобще не се притеснявай. Нека минат поне 4 месеца - за да ти поспаднат по-големите отоци. Горе долу тогава се придобива представа за формата на носа, като за да ти спаднат всички отоци се иска голямо търпение 1.5г . След това време вече ако има нещо ще разбереш. Но виждайки снимките ти , мисля че се е получило мн добре - може след време да има малки асиметрии , но няма идеални носове - важно е да има подобрение в сравнение с предишното състояние.
Отговори с цитат
  #947  
Стар 6th June 2012, 13:08
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

...

Последно редактирано от synthia : 25th August 2012 на 14:47
Отговори с цитат
  #948  
Стар 6th June 2012, 16:31
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

1 месец е много малко. Изчакай поне 1г за да ти спаднат повечето отоци. За реоперация също - по-добре изчакай 1-1.5г
Отговори с цитат
  #949  
Стар 13th June 2012, 01:26
mimi85 mimi85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

zdraveite , az sa6to sam nova vav foruma.ot dve godini sledia vseki edin forum i planiram korekcia na nosleto si no ne sam obidena na 100%. po princip ne si xaresvam samo varxa mnogo e goliam iskam da go promenia no se starxuvam stra6no mnogo i tozi strax naddeliava,a i drugata pricina e 4e rabotata mi e mnogo natovarva6ta i postoianno mi se nalaga da patuvam izvan balgaria za tova nai goliamata mi otpuska moje da bade maksimum 30 dni.vaprosa mi kam vas e niakoi pravil li si e samo vrax4eto na nosleto i kolko e vastanovitelnia proces,vazmojna li e bolka? i pri koi doktor da otidia Djambazov ili Tonev?
Отговори с цитат
  #950  
Стар 13th June 2012, 09:24
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi85 Виж мнението
zdraveite , az sa6to sam nova vav foruma.ot dve godini sledia vseki edin forum i planiram korekcia na nosleto si no ne sam obidena na 100%. po princip ne si xaresvam samo varxa mnogo e goliam iskam da go promenia no se starxuvam stra6no mnogo i tozi strax naddeliava,a i drugata pricina e 4e rabotata mi e mnogo natovarva6ta i postoianno mi se nalaga da patuvam izvan balgaria za tova nai goliamata mi otpuska moje da bade maksimum 30 dni.vaprosa mi kam vas e niakoi pravil li si e samo vrax4eto na nosleto i kolko e vastanovitelnia proces,vazmojna li e bolka? i pri koi doktor da otidia Djambazov ili Tonev?
Zdravei, az si pravih vurha na nosa i se vurnah na rabota sled 2 sedmici.
Rabotata mi fizi4esa i natovarena,pravia pone 5 mejdunarodni poleta na mesec. Bolka ima samo ako si natiskam nosa (koeto ne e nujno da pravi6 )))))))) Po vreme i sled operaciata a i sega niamam bolki.
V suvsem prili4en vid sum si za priasno operirana, nikoi dori ne moje da kaje kakvo sum si pravila. Otslabnala li si, risuva6 si vejdite razli4no i tem podobni komentari polu4avam.
Ako oba4e ne si ubedena 4e iska6 promianata i ne si namerila doktora na kogoto 4uvstva6 4e moje6 da se doveri6 prosto 4akai i trupai informacia i kuraj. Ne burzai
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:35.