IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th March 2006, 16:37
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
И моите са такива !
Кръгли и грапави нали? Защото къде що рових из нета всичко което харесах беше с round smooth...това не са ли гладки, че пак нещо се хвърлих в размисъл
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th March 2006, 21:01
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да, значи гладки.Но тези на снимката са с физиологичен разтвор.Грапавите протези казват, че дават по-малко усложнения за капсулна контрактура, но след всичко което съм изчела, така и няма категорично мнение по въпроса. В САЩ слагат гладки под мускула за да не правят вълнички, защото грапавите имали по голяма вероятност да се набръчкат. Абе, слушай лекаря и сърцето си, защото той има интерес да ти вземе парите, а всичко останало е късмет.Ако имаш тяло, което да си хареса имплантанта, няма да имаш проблеми.Аз след 10 месеца нито за миг не съжалявам, че си сложих.Имам малки дефекти, но на 41 години вече съм разбрала, че харесваш ли се, никой мъж няма да ти види дефектите, още по-малко , когато вече те е харесал.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th March 2006, 11:52
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Еми значи ще " пледирам " за кръгли и грапави и ще се надявам тялото ми да си ги хареса
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st March 2006, 21:30
Ianica Ianica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite , iskam da vi pomolia za suvet ! Ot dosta odavna iskam da si uvelicha razmera na gurdite i nia-naikraia se reshih ... no niamma nikakva ideia ot razmera na implantanta... shte mojete li da me posuvetvate?? az sum vikosa 1.67 i teja 43 kg...a sushto iskam da pomolia niakoi ako ima niakakvo mnenie za Dr. Iuri Asenov - v ponedelnik sum na konsultacia pri nego... Edna priatelka si e pravila gurdite pri nego i e mnogo dovolna....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st March 2006, 21:57
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ianica
Zdraveite , iskam da vi pomolia za suvet ! Ot dosta odavna iskam da si uvelicha razmera na gurdite i nia-naikraia se reshih ... no niamma nikakva ideia ot razmera na implantanta... shte mojete li da me posuvetvate?? az sum vikosa 1.67 i teja 43 kg...a sushto iskam da pomolia niakoi ako ima niakakvo mnenie za Dr. Iuri Asenov - v ponedelnik sum na konsultacia pri nego... Edna priatelka si e pravila gurdite pri nego i e mnogo dovolna....
Здравей!
За доктора нищо не мога да кажа, не съм го и чувала. Провери дали изобщо е член на Асоциацията на българските пластични хирурзи. Само те са упълномощени да извършват такива операции.
Била ли си на консултация до сега? Хирурзите по измервания и таблици изчисляват възможните импланти, така че избираш между максимум два размера, горе- долу.
Ние не можем да ти кажем кои са подходящи, но момиче с близки до твоите мерки би могло да сподели с какви е.
Например аз съм 165, 47 кг. Имплантите са 245сс, за нормален, не за голям бюст. В линка в подписа ми има снимки.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th April 2006, 16:06
Emi1 Emi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Ей момичета,ако не е много недискретно искам да попитам има ли някоя от вас капковидни импланти
аз 450 кубика, грапави
Аз съм с анатомични - 260 -грапави и са страхотни вече 6 месеца се чувствам добре оперира ме д-р Тонев - той ми ги избра и ги препоръча
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th April 2006, 19:39
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emi1
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Ей момичета,ако не е много недискретно искам да попитам има ли някоя от вас капковидни импланти
аз 450 кубика, грапави
Аз съм с анатомични - 260 -грапави и са страхотни вече 6 месеца се чувствам добре оперира ме д-р Тонев - той ми ги избра и ги препоръча
И аз на него съм се доверила за следващата операция ама мисля да си поискам кръгли
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th April 2006, 10:27
Emi1 Emi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Момичета без да искам съм ви подвела 275 са не 260 - Представяте ли си забравила съм. Сутринта проверих в сертификатите
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th April 2006, 10:28
Emi1 Emi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Цитирай:
Първоначално написано от Emi1
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Ей момичета,ако не е много недискретно искам да попитам има ли някоя от вас капковидни импланти
аз 450 кубика, грапави
Аз съм с анатомични - 260 -грапави и са страхотни вече 6 месеца се чувствам добре оперира ме д-р Тонев - той ми ги избра и ги препоръча
И аз на него съм се доверила за следващата операция ама мисля да си поискам кръгли
Ако той ти е препоръчал ,че за твойто тяло са добре - съвета ми е да му се довериш
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th April 2006, 12:02
april april не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Зравейте момичета!Ще си слагам гърди и Искам да ви питам,когато сте ходили при различни доктори на консултация,казвали ли са ви фрапиращо различни мнения-тази седмица бях първо при Бояджиев,предложи ми капковидни 350куб.Ще ми седят естествено и красиво.На следващия ден отивам при Емил Георгиев.Предлага ми капковидни 280куб.Категорично не се наема да ми сложи 350.Най много 300.
Това не е ли много голяма разлика в кубиците?И двамата ме мериха и такава разлика.......Аз ги искам по-големи даже мислех 375,но щом няма да ми отиват....мога ли да се доверя напълно на Бояджиев?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатанаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.