IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 5th June 2010, 17:45
Аватара на IrOn_MaN
IrOn_MaN IrOn_MaN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 20
По подразбиране

За да има добар и бърз ефект трябва редовно дасе напрягад, например с бягане, плуване и спортни танци коремни преси и повдигане на краката от вис, спомагад също много но трябва също добър хранителен режим препоръчвам след 21:00ч дане ядете ако е възможно, или по леки и не толкова мазни храни, човек винаги когато качва килограми първо се натрупват мазнините около стомашната област при родилите жени е по трудно да направят желаното коремче което да е прибрано а не да прилича на тесто там е нужно голямо постоянство и усилени тренировки но нетрябва да не се бърза веднага след катоса родили да почват с коремни преси или вопще други тренировки натоварващи кръста защото докато са били бремени грабначния стълп и кръста са били много нтоварени. Когато тренирате незабравяите дасте добре ублечени и след сяка серия по 1 глъдка менерална вода нетрябва даси давате много зор зщото веднаш като направите нпример някъкав рекорд или да натоварите плочките прекалено много и на ругия ден невисе тренира правете серики и всеки следваж ден слагаите с по 1,2 одгоре. Кръста винаги се натоварва препорачвам да почнете от няколко коремни преси например 4,5 и да качвате с по 1,2 секи ден кръста заяква дури от коремните преси но нее хубаво пак повтарям даси давате много зор. Дано съм помогнал извинявамсе за правописните греш и това отляво на Pick-a e моето коремче ако имате вапроси заповядаите
Отговори с цитат
  #112  
Стар 5th June 2010, 20:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Отговори с цитат
  #113  
Стар 19th July 2010, 11:06
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Коремните преси са най-голямото мъчение на света, обаче май са задължиотелни
Отговори с цитат
  #114  
Стар 21st July 2010, 18:02
mar4ee mar4ee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, не съм сигурна, че се включвам в правилната тема, но тъй като от скоро знам, че ще ставам майка, започнах да се притеснявам за тлъстинките в коремната област имам един важен въпрос, ако досега съм си правила редовно пресите, имате ли идея дали бременността ще попречи да си ги продължа? Много ще съм благодарна ако някой ми каже нещо по въпроса
Отговори с цитат
  #115  
Стар 22nd July 2010, 00:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Каквото и да си говорим, горния пост да не се чете, дано някой не го вземе за съвет.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22nd July 2010, 10:16
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mar4ee
Здравейте, не съм сигурна, че се включвам в правилната тема, но тъй като от скоро знам, че ще ставам майка, започнах да се притеснявам за тлъстинките в коремната област имам един важен въпрос, ако досега съм си правила редовно пресите, имате ли идея дали бременността ще попречи да си ги продължа? Много ще съм благодарна ако някой ми каже нещо по въпроса
По време на бременност, коремни преси са противопоказни! Нормално да се поразтегнат и да се поотпуснат, но после ще си ги оправяш.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 23rd July 2010, 08:45
mar4ee mar4ee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Мерси за отговора mindbender, и аз така съм чувала, но си мислех че са бабини деветини, както и повечето забрани по време на бременност, ужасявам се от мислата да не мога да си правя нещата, които обичам, а пресите определно се нареждат сред тах Нищо, ластичните колани са насреща
Отговори с цитат
  #118  
Стар 23rd July 2010, 10:06
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Гледай да не са много стягащи. А изчистването на мазнините и стягането ще го мислиш след раждането.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 23rd July 2010, 12:24
mar4ee mar4ee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Да да, знам че не трябва да се прекалява, просто се страхувам, че след раждането метаболизма е друг, но то такова тичане пада по детето / живот и здраве разбира се/, че те мазнинките май сами се свалят
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd September 2010, 04:09
Nadito Nadito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Stara Zagora
Мнения: 4
По подразбиране Re: Подробно за коремната мускулатура

Аз сам на 15години но имам корем.Преди една година бях 45 а тая година сам 55.3.преди 1 месец бях 59кг.За този един месец пражиь коремни преси,карах колело и др.Но пробрема е 4е ям много паржено,слън4оглет пия газирани напитки и като доиде зимата,запо4жам да ям свинско и други мазни храни и пак си жра6там корема.А през зимата много не ми се спортува.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.