IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 9th June 2011, 19:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Преси по 10 броя само си е загуба на време
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #142  
Стар 13th June 2011, 09:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

МИК ако това се отнася за моя пост, прочети го хубаво- казвам че трябва да се правят няколко вида преси по 10бр. като начало, след това може и повече - аз правя около 10 различни вида преси рпи една тренировка1 така че общия сбор преси за една тренировка са 100 - а тъй като вече съм от напреднали правя и по 150-200.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 13th June 2011, 11:22
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Преди да започна с гимнастиката се омотавам хубаво ( бедра, дупе и корем) с найлоново фолио. Тези които имат неопренови бермуди още по добре.
1. Това е глупост. Обяснявано е вече във форума.
2. Тренираш ли корем - трябва да тренираш и кръста. М-у 2-те трябва да има баланс.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 13th June 2011, 12:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

1. За теб може да е глупост, но увиването с фолио при мен , а и при приятелките ми, които го правят има голям ефект - и за корема и за целулита. Аз споделям нещата, които при мен имат ефект, а който иска да ги спазва. Спортувам от втори клас, така че съм запозната с някои неща.
2. Това второто, не знам какво пречи найлона при него. Кръст , корем.....коремните преси са си преси, видовете се виждат в един линк, публикуван от една потребителка по-нагоре. както казах за една тренировка аз правя около 10 вида преси, показани са ми от специалист и точно той ми е казал как да правя по-ефикасно тренировките си и определено има ефект - при положение че съм раждала и съм на 33 години, а корема ми е абсолютно плосък и нямам нищо излишно по себе си говори, че начина ми на тренировка е правилен.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 13th June 2011, 14:00
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Найлони и неопрени пречат на кожата да диша. Нарушава се правилната терморегулация. Води до едно запарване на кожата, което я отпуска. Тялото вместо да се отървава от токсините, ги задържа. Това че пречи на терморегулацията може да се окаже сериозен стрес за някой коремни органи.

Че имаш плосък корем говори само за плоския ти корем. Аз не се заяждам с тренировките ти, а само допълних. Гръбнакът се състои от 4 преминаващи една в друга кривини. Може би и с това си запозната... В случая, за които писах: ако мускулите на кръста са слаби, поради дисбаланс - много често натоварването пада върху междупрешленните дискове и прешлените. Оттам дископатии, хернии и т.н. Това става не само при нетрениращи, но и при професионални спортисти, при който едната мускулна група е много по-силна от другата. Например лекоатлети, колоездачи, гребци и т.н. За това както трябва да се тренират синергистите, така и антагонистите.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 13th June 2011, 14:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моята тренировка, със дисковете + коремни преси след това, е 45 минути. За моята структура това е достатъчно. За това време няма проблем от найлоните. вече ако оворим за часове, тогава да-найлона може и да навреди. След като родих имах корем, който се нуждаеше от стягане, също така наедрели бедра и дупе и точно този метод на спортуване ми върна фигурата от преди раждането. Но все пак, както вече казах аз спортувам от малка, което също е от значение. Също така и никога не съм имала наднормено тегло, само леки забележки от време на време и то след раждането.
За кръста си права да, мисля че хора, които имат наднормено тегло или както каза ти едната мускулатура е по развита от другата по -често страдат от такива неща. Просто помислих, че подчертаваш, че найлона е вреден за кръста.
Както и да е, аз просто споделих моя начин на тренировка. доволна съм от резултата и фигурата си придобити от нея, за това и споделям тук. Но всеки е различен организъм и с различна структура, просто трябва да открие правилната тренировка за него. Най-добре да се посъветва със специалист.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 13th June 2011, 15:02
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Не права, а прав.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 13th June 2011, 16:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Упс, извинявам се, не обърнах внимание на пола ти.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 14th June 2011, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
МИК ако това се отнася за моя пост, прочети го хубаво- казвам че трябва да се правят няколко вида преси по 10бр. като начало, след това може и повече - аз правя около 10 различни вида преси рпи една тренировка1 така че общия сбор преси за една тренировка са 100 - а тъй като вече съм от напреднали правя и по 150-200.
Именно,много добре го прочетох-само по 10 повторения хич не са достатъчни колкото и видове преси да правиш,но щом си доволна само на плосък корем ОК.
Аз целогодишно бръмча с плочки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #150  
Стар 16th June 2011, 00:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз честно казано не виждам голяма файда от коремните преси при жените. Ако искате плосък корем, трябва да увеличите кардиото, и изчистите диетата. Коремните преси не помагат много.
Всеки има коремни мускули, а плочките се показват при орелефяване. Аз лично не харесвам жени с развита мускулатура на корема и плочки харесвам само на мъже. Ама тва си е личен вкус...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.