IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 14th August 2007, 15:26
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

Аз вече не смея да пия лекарства без лекарско предписание, или само по симптоми. Затова предпочитам първо да си направя изследванията и да започна лечение. Сега пия едно лекарство за стомаха, което за болките помага , но има кофти странични ефекти
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th August 2007, 15:45
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Kaк се казва, може да съм го пила?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15th August 2007, 09:32
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

Tinidazol
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st August 2007, 17:55
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

За какво по точно ти го изписаха?Аз съм го пила за бяло течение
duska20 напиши нещо повече?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st August 2007, 21:36
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

охх, да се оплача отново и аз. по едно време бях си купила еспумизан. може и да съм споделила че се чувствам добре - наистина не помня. в началото се чувствах добре. да речем първите 5-6 приема. но тц. вече не ми действа. не мога да си обясня защо но както е казала Веритка по-горе мязам на бременна булка в деветия месец. даже сега имам една приятелка на сестра ми на гости и така съм си глътнала корема, че сигурно скоро ще почина от стягане ако някой случайно е открил решение на проблема - да пише.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 22nd August 2007, 08:02
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Аз ходих преди време на лекар не точно заради този проблем, но лечението се отрази и върху подуването на корема. пия мезимфорте и лактофлор и не ям млечни продукти, сладко и тестено. имало някаква си връзка с газообразуването и организма не можел да се справя с него, когато приемаш тези храни. но при всеки е строго индивидуално. не се знае при теб от какво се получават те.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd August 2007, 11:18
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

Здравейте.
Пих Тинидазол. Предписаха ми го за болки в корема. Според лекаря се дължало на някакъв вирус. Не повярвах много на това, защото прегледа му не беше мног щателен ,а и лекарството не ми помогна особено. В момента продължавам да си имам същия проблем с корема, болки, подуване, дискомфорт, и т.н. Сега пия Ентерол. А след него ще започна и един пробиотик. Но за момента не мога да кажа, че ми помага особено.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 23rd August 2007, 13:20
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Мъж ми имаше проблеми със стомаха,чувстваше се ужасно,тежест,подуване,бол и.Установи че е от храната в едно заведение за бързо хранене до службата му.Щом спря да яде там всичко се оправи.
Мисълта ми е че проблема може да е в нещо дребно на което не обръщате внимание
Отговори с цитат
  #79  
Стар 23rd August 2007, 13:35
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Възможно е, но първото, което опитах аз лично беше да променя начина си на хранене с по-лека и здравословна храна. Освен това не ям на едно определено място
Отговори с цитат
  #80  
Стар 23rd August 2007, 15:08
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Възможно е, но първото, което опитах аз лично беше да променя начина си на хранене с по-лека и здравословна храна. Освен това не ям на едно определено място
Съжалявам за тъпия въпрос,но коя е по-здравословната храна,която теб лично те спасява от подутия корем?Може би си споменала вече по-нагоре в темата,но нямам време да я прегледам обстойно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.