IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th May 2008, 17:16
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране Помоощ - Кандида

Здравейте на всички!!!! От къде да започна не знам. Имах бяло течение и преди седмица ходих на гинеколог, ама единствено бяло течение като симптом, нищо друго , нито болки в яйчниците , нито някакъв сърбеж, абе само течение. Прегледа ме тя и установи че имам вагинални гъбички. Предписа ми Flagil, Mycomax и Lomexin. И така изпих ги аз, обаче резултата беше, че течението ми стана леко по прозрачно, без абсолютно никакъв мириз. Вярно има някво подобрение, ама продължава да си тече. Оня ден ходих пак на гинеколог и той ми предписа Гиназол - влагалищно. И ето в момента пак същата история. Не знам какво да правя просто. тя цялата ми заплата само за лекарства отиде, а резултат почти никакъв. Просто ми иде да умра.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th May 2008, 18:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Алкиона! Учудвам се,че докторката ти е установила влагалищни гъбички,а казваш,че не те сърби! А тези гъбки сърбят ужасно/казвам го от личен опит/и течението е с неприятен аромат и много силно!

На мен ми предписаха глобули и ми ги приготвиха в аптеката! Излязоха ефикасни!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th May 2008, 18:44
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране Помоощ - Кандида

оф, да ти кажа честно не знам вече какво да правя. Ама съм чувала че има гъбички при които само бялото течение е симптома.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2008, 19:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Възможно е да има и такива гъби
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th May 2008, 20:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Опитай със Клотримазол глобули и крем за външно мазане.
Не са скъпи.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th May 2008, 21:58
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря за съвета, но не виждам никакъв смисъл да се мажша с нещо външно, щом като нямам абсолютно никакъв сърбеж, ама абсолютно никакъв.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2008, 22:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Най-добре поискай да ти направят микробиологично изследване на влагалищния секрет. Така ще се разбере точно какво ти има. Малко се съмнявам да са гъбички, след като нямаш сърбеж. Но поне в продължение на една седмица преди изследването не използвай никакви глобули.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th May 2008, 08:27
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

аз също съм имала гъбички без сърбеж и аромат.за съжаление както ми обясни лекарката тогава просто има жени които са по предразположени към гъбички от други и за съжаление са много упорити и страшно трудно се лекуват. не е гаранция че пак няма да се появят дори и при успешно лечение. ако си предразположена могат да се появят от абсолютно всичко общо взето, което означава че на практика почти няма спасение. веднъж докато стоях пред кабинета и си чаках реда за преглед пред мен влезе майка с малко момиченце - около 2 годишно.оказа се че дори това малко момиченце имаше гъбички което ме озадачи
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th May 2008, 09:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alkiona
Благодаря за съвета, но не виждам никакъв смисъл да се мажша с нещо външно, щом като нямам абсолютно никакъв сърбеж, ама абсолютно никакъв.
Клотримазол се предписва не само когато имаш сърбежи а аз понякога се мажа ей така за профилактика...Не е задължително да имаш сърбежи когато имаш гъбички.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th May 2008, 09:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от alkiona
Благодаря за съвета, но не виждам никакъв смисъл да се мажша с нещо външно, щом като нямам абсолютно никакъв сърбеж, ама абсолютно никакъв.
Клотримазол се предписва не само когато имаш сърбежи а аз понякога се мажа ей така за профилактика...Не е задължително да имаш сърбежи когато имаш гъбички.
Няколко пъти досега съм имала гъбички, но никога не със сърбеж... Единеят път ми помогна "Орунгал" (пие се еднократно, но има въздействие върху цялото тяло - нокти и лигавица), но е доста скъп + глобули "Гинопеварин" за 15 дни...
Разбира се при всеки е специфично... но специално орунгал-а е доста ефикасна таблетка в борбата с кандидите....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомоощКандида
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.