IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 20th October 2007, 21:25
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не е важно колко килограма си Ordy, а как изглеждаш в тези килограми и как се чувстваш в кожата си, нали
Да ти кажа не мога да разбера как по една височана, и по едни килограми (без да сте видели за какво става въпрос) определяте този човек дебел ли е, слаб ли е , има ли нужда от диета или не. Имам приятелка например висока е колкото мен, тежи 58 кг., но когато видиш нея и мен ще кажеш че аз съм по "дебелата". Незнам, според мен поне, влияят много фактори на човека, затова не можем да кажем тя е слаба щом е 50 кг. и т.н. Може (най-простото за което се сещам), например на моята приятелка кокалите да са и по- тежки от моите и тя, ако стане 51 да е направо клечо
Важното е, че всеки сам знае какво е най- добро за него и как той ще се чувства най- добре със себе си (освен, ако не си анорексичка или болимичка)
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #502  
Стар 21st October 2007, 15:10
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Пределно ми е ясно, че в теглото участват и костите и мускулната маса и както казваш - много много други фактори.
Винаги може да изглеждаш и по-добре.
Просто се зачудих защо исакш да почваш такава хард диета ( не че е безумна, даже си е балансирана, но все пак не е и толкова лека, спазвала съм я и съм я издържала) като определено си слабичка ( разбирам че става дума че човек иска да е перфектен) Но всеки знае най-добре за себе си.
А това с твоята приятелка Аз съм 1.73 и се въртя около 60-те килограма и тялото ми изглежда доста по-атлетично от една приятелка, която пък се върти около 50-те...Мускули, кости..но най-голямо влияние над самочувствието си оказва огледалото
Отговори с цитат
  #503  
Стар 21st October 2007, 16:24
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Спазвам такава диета, защото просто от други не отслабвам.Аз съм със склонност към напълняване и ако се отпусна и ям каквото ми скимне за 1 месец може да тежа и 10 кила отгоре.На едни хора просто им е писано да са слаби, а на други като нас да пазят,такива диети за да изглеждат що годе прилично.Ужасно,но факт.
Аз и майка ми например имаме едни и същи тела и тя ми е нагледен пример как ако спазвам умерен режим на хранене(защотото тя не яде много ама никак) на 35 год. ще съм 70 килограма
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #504  
Стар 1st November 2007, 11:01
mimeto_ mimeto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 28
По подразбиране

__________________
Не спирай да търсиш своята възможност да бъдеш щастлив!
Отговори с цитат
  #505  
Стар 1st November 2007, 16:42
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Аз съм с теб, но съм малко по напред вече съм 10-ти ден.Успех ти желая и да не се откажеш ей
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #506  
Стар 1st November 2007, 17:07
mimeto_ mimeto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 28
По подразбиране

о в никакъв случай
имам към 7 килца за смъкване
ти как си?как се чувстваш и колко смъкна досега?
__________________
Не спирай да търсиш своята възможност да бъдеш щастлив!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 1st November 2007, 18:26
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ох и аз имах горе долу долкова за смъкване бях станала 58кг.,но преди тази диета спазвах друга тя беше 5 седмична и с нея станах 51.5,а сега съм към 50кг.Не съм смъкнала много, но сега съм в застой с килограмите остават ми още 2-3 килца, за да си върна предишната форма.Предполагам че за месец, месец и 1|2 ще успея Аз веднага след първата, започвам втората, после и третата
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #508  
Стар 3rd November 2007, 11:43
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Колко килца има да смъкваш?
Първата диета е:

/ за 5 седмици /

Тази диета може да се провежда 1 път годишно.
Прочиства организма и е полезна за всеки. Трудни са само първите 3 дни.
1-ва седмица: сурови зеленчуци; кашкавал, извара, сирене/ 5% мазн./,
кисело мляко, йогурт; 1 варено яйце; може и 3 зелени ябълки. Това е менюто за 1 ден. Зеленчуците, млечните продукти, чай, кафе/без захар/-
в неограничено количество и по всяко време. Задължително да се пие вода по 2-3 л на ден. От продуктите може да се прави салата: зеленч. + сирене+
яйце. Може и малко сол, лимонов сок, 2-3 капки зехтин.
2-ра седмица: същите продукти. Апетитът вече е намален, по желание може да не се ядат ябълките и яйцето.
3-та седмица: към същите продукти се добавя 300 гр. месо, риба или птици. Количеството на млечните продукти малко да се намали.
След 3 седмица започва интензивното отслабване. През последните две седмици свалят се много кг.
4-та седмица: като третата седмица. Да не се пие прясното мляко.
5-та седмица: може да се добавят и консерв. грах, боб, царевица,
растително масло, но рядко.
Рецепти към диетата:
Салата с цвекло: 1 сурово цвекло, 2 моркова, 1 ябълка се рендосват. Добавят се 1 лъж. лимонов сок, пипер, магданоз и кисело мляко.
Салата с маруля: маруля, краставици и 2-3 скилидки чесън се нарязват.
Добавят се копър, сок от
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #509  
Стар 6th November 2007, 11:45
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Хей mimeto_ държиш и се още на диетката, аз имам мънички прегрешения, но като цяло не съм се отказала
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #510  
Стар 6th November 2007, 13:14
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ох ще издържаш ама до едно време Аз проядох шоколад покрай диетите преди не обичах толкоз шоколад,но от както съм на диета само това ми се яде.Даже веднаж от неядене и ......еми изядох към три шоколада и то на последния ден от диетата си....много е гадно рано или късно това нещо побеждава
Обаче ти се дръж докато можеш

ПС. Защо не пишеш на кирилица,защото форума си има правила и.....някой ще ти се скара
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.