IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 18th June 2008, 16:49
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

моят корем не е стегнат,но приятелят ми има страхотни плочки.Това,което знам от него е,че не е важно количеството на коремните преси,а качеството.Ако не се правят правилно естествено се натоварва и боли кръста.Затова по-добре 2-3 серии по 15-20 преси,отколкото 100,но не както трябва.Освен това ако има мазнинки първо те трябва да се стопят чрез кардио упражнения.Разбира се всичко е комплексно-правилно хранене плюс физическо натоварване.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 30th June 2008, 17:50
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

АЗ от цялата дандания не разбрах само едно
може ли всеки ден да правя коремни, понеже ходя 5 - 6 пъти седмично на фитнес за да разредя силовите тренировки и да наблегна на кардиото като не искам в седмицата да пропускам дори една мускулна група от тялото си
Та през ден или всеки ден като всеки път правя различни упражнения за коремните мускули
иначе личи си че тренирам но лошо няма да се види повече
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #83  
Стар 30th June 2008, 18:05
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

хората по принцип казват че трябвало през ден,само че аз не слушам хората и ги правя всеки ден.и мога да кажа че резултата е страхотен.хубаво е да редуваш упражненията защото корема свиква много бързо
Отговори с цитат
  #84  
Стар 1st July 2008, 00:09
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

ами аз правя различни упражнения за корем, през ден
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #85  
Стар 1st July 2008, 13:29
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Няма нужда, плочките бързо ще се стегнат и докато ги покажеш ще се стягат още повече. С повече коремни и повече пъти в седмицата няма да ги извадиш, нали правиш кардио така или иначе. Прави си нормалните упражнения и както се каза - качествено. При мен например на 15-тата преса започва нечовешко горене в плочките, просто защото ги изолирам максимално. Някои хора и 100 преси да направят - най-много да си натоварят горе бедрата.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 1st July 2008, 14:15
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

много съм съгласна.трябва да се стремим максимално да го изолираме като го тренираме
Отговори с цитат
  #87  
Стар 1st July 2008, 22:09
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Няма нужда, плочките бързо ще се стегнат и докато ги покажеш ще се стягат още повече. С повече коремни и повече пъти в седмицата няма да ги извадиш, нали правиш кардио така или иначе. Прави си нормалните упражнения и както се каза - качествено. При мен например на 15-тата преса започва нечовешко горене в плочките, просто защото ги изолирам максимално. Някои хора и 100 преси да направят - най-много да си натоварят горе бедрата.
и при мен на римско столче ли се викаше
едно дето лежиш под наклон и си правиш коремни
на него си натоварвам бедрата но корема - нищо
за това почнах на един уред МОЛИТВА с тежест
ама то чудя се натоварва ли долната част или само горната
стимулирам ги често малко почнаха да личат
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #88  
Стар 22nd July 2008, 06:33
ELLE WOODS ELLE WOODS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цялата информация относно коремните мускули е страхотна.
Само ако може някой да ми каже колко време /като месеци/ е необходимо да се правят коремни упражнения, за да има видим ефект?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 8th February 2009, 09:45
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

По принцип корема ми е стегнат, но има още какво да се желае. Най-хубавото е, че се поддава на тренировка и постигам резултати в кратък срок. Правя коремните преси само като съкращавам бързо коремните мускули, т.е. лягам по гръб на ръба на леглото и краката допирам в пода /90 градуса/, слагам ръце зад тила и започвам бързо да се изправям на около 30 градуса и да отпускам. След около 20-30 повторения корема започва страшно да ме боли. Трябва обаче да го правя редовно, а аз съм една вейка
Отговори с цитат
  #90  
Стар 12th May 2009, 08:26
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ELLE WOODS
Цялата информация относно коремните мускули е страхотна.
Само ако може някой да ми каже колко време /като месеци/ е необходимо да се правят коремни упражнения, за да има видим ефект?

нон стоп подражка на тяло-цял живот съм така-за мен смисала на живота е в спорта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.