IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 2nd March 2010, 11:16
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Деляна и на мен ми е това проблема. Докато съм в офиса изобщо нямам грижи, но като се прибера стой та гледай. Ако можех и мъжа и децата да подложа на диета най-добре. Да, ама не става. И аз гледам стане ли време да вечерят или да вляза в банята, или да простирам или да хващам гората. Абе голяма борба с мен самата. Ако не мисля постоянно за това, че имам ограничение относно храната, може и да не се сетя, но като знам, че не ми е разрешено и всичко ми се дояжда. Та това са моите неволи. Днес съм на плодове. Надявам се да мине без редовното прималяване, главоболие и общо неразположение. Много усмивки и не позволявайте мрачното и дъждовно време да ви действат подтискащо.
Отговори с цитат
  #762  
Стар 2nd March 2010, 11:34
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

minivi, пожелавам ти успех днес на плодовия ден. Аз миналата седмица докато само "опитвах" режима и се опитвах да се настроя, че трябва да започна малко с ограниченията, си изкарах леко плодовия ден, обаче тази седмица не знам как ще е. Постоянно ми къркори коремчето и след малко ще тичам към магазина, за да си купя едни картофки на фурна. Поне на близо има топла витрина да не му мисля. За утре пак се чудя какво да си измисля, че отгоре на всичкото е и почивен ден. Може би ще хапвам овесени ядки за обяд с малко мед подсладени До по - късно от мен
Отговори с цитат
  #763  
Стар 2nd March 2010, 12:22
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Току що прочетох статия за киноа, растение , което не ми беше познато. Тъй като е много богато на белтъчини, мисля да експериментирам и да си приготвя за утре. Ако някой е опитвал нека сподели впечатления.
Отговори с цитат
  #764  
Стар 2nd March 2010, 13:37
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте момичета!Такмо си хапнах оризец с гъбки и съм на линия.Не се отчайвайте,бе хора.Тсени,продължавай с режима,може пък да задържаш повече вода в организма,не се знае....Все някога ще има ефект!На всеки му се е случвало да не може да се контролира и да се тапче,затова сме сега тук да се поправим и да се чувстваме добре.Миниви,това растение за което пишеш какво представлява,може ли да се готви и от къде си го купи?
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #765  
Стар 2nd March 2010, 14:31
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Петя, можеш да го купиш от диетичните магазини. Прочетох, че бил мнго богат на белтъчини. Повечето ястия , в които има ориз са заменими с киноа. Имал неутрален вкус, леко наподобяващ орехи. Пакетът струва близо 11 лв. Купих си и утре смятам да си направя салата от зеленчуци и киноа като добавка към месо. Ще пиша , за да споделя дали ми е харесало.
Отговори с цитат
  #766  
Стар 2nd March 2010, 15:24
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Абе хора,какво ограничение имате на храната?Няма просто днес ако ви се е дояло,да речем макарони се успокоете със мисълтта,че в други ден ви е въглехидратен ден и ще имате възможността,да си хапнете.Единствения глад,дето ме гони е преди цикъла от там на сетне не ми прави впечатление свикнах си с режимчето и ми е супер.Трябва воля казвате,си аз найстина го искам да отслабна и аз найстина мога да отслабна.Не трябва да се поддавате на изкушенията.И аз във къщи готвя,ама не се изкушавам всичко е въпрос на психична настройка
Отговори с цитат
  #767  
Стар 2nd March 2010, 15:46
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Дами, аз преди известно време питах, ама ще се повторя, защото само една от вас ми отговори, а искам и друго мнение по въпроса - мислите ли, че мога да ям овесени ядки, както и хляб Бонус във въглехидратните дни. При мен е малко сложно, защото живея с нашите и постоянно циркулирам ту у нас, ту в приятеля ми и не мога да карам всички да се съобразяват с мен, както и нямам необходимото време да правя макарони и пици, затова си мислех за нещо бързичко - примерно за обяд 3-4 филийки Бонус с малко лютеница и краставичка, или пък малко накиснати във вода овесени ядки с мед (и същото да се повтори на вечеря в по - малко количество, защото предпочитам да избягвам сладкото). Ще ви бъда благодарна да чуя колкото се може повече мнения Мерси предварително
Отговори с цитат
  #768  
Стар 2nd March 2010, 16:12
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

delyana Разбира се,че можеш да ядеш хляб било то бонус или обикновен си със лютеница,те са към въглехидратите така,че място за притеснение нямаш. Към въглехидратите спадат овес, ръж, ориз, ечемик, просо, овесени ядки, макаронени това го копнах от някъф сайт и слеедователно и ядките овесени са към въглехидратите и тях тогава можеш да ги хапваш
Отговори с цитат
  #769  
Стар 2nd March 2010, 17:19
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Момичета,здравейте и от мен...аз не съм се отказала,просто нямам време,както и,че промених малко диетата.Не карам плодов ден,защото ми става много лошо,страшно много ми пада кръвното(бях в училище и лекарката се уплаши като ми го премери)и в тези дни си позволявам малко месо и ядки.Как са резултатите при вас...аз не съм се мерила?
Отговори с цитат
  #770  
Стар 2nd March 2010, 17:47
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Мерси geri_4ka! В такъв случай за утре няма да се притеснявам и ще си хапвам овесени ядки и хлябче, а за вечерта ако изпитам желание и нужда, ще си хапна малко шоколад от 90 какао да ми е малко по - горчивко, за да не се изкушавам много. От мен лека вечер!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.