IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th September 2015, 15:28
Аватара на desi_dm
desi_dm desi_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 21
По подразбиране

Да има и екстракт от коприва.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th October 2015, 10:02
tihomira.markova tihomira.markova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 20
По подразбиране

Понякога, колкото повече и давате на една коса и идва много и и действа зле. По-малко продукти, но качествени.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd April 2017, 20:03
queenie queenie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 14
По подразбиране Сух шампоан

Здравейте! Някой може ли да ми даде малко информация за сухите шампоани? Какво представляват и как се ползват?

Интересувам се, защото косата ми се омазнява бързо в корените, а надолу е доста суха. Налага ми се заради корените да я мия през ден, а това я изтощава, а и боята ми пада бързо.Искам някакво решение, направо ми омръзна с това често миене и сушене, а не мога да ходя с мазна коса.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th May 2017, 15:08
tihomira.markova tihomira.markova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от queenie Виж мнението
Здравейте! Някой може ли да ми даде малко информация за сухите шампоани? Какво представляват и как се ползват?

Интересувам се, защото косата ми се омазнява бързо в корените, а надолу е доста суха. Налага ми се заради корените да я мия през ден, а това я изтощава, а и боята ми пада бързо.Искам някакво решение, направо ми омръзна с това често миене и сушене, а не мога да ходя с мазна коса.
Аз вече мога да споделя опит със сухите шампоани. Преди 3-4 месеца, след дооста дълго обмисляне и четене по темата, си взех сух шампоан от тези на Batiste: http://www.parfimo.bg/kozmetika-batiste Повярвайте ми това е най-добрата покупка от много време насам. В първите 2-3 седмици като го получих го ползвах почти всеки ден. Просто при най-малкото омазняване и пръсках. Е, сега вече нещата се нормализираха и го ползвам само при нужда, но наистина е чудесен. Моят е Divine Dark, защото косата ми е много тъмна. Пръскам в корените и където има нужда, разтърквам с пръсти, минавам с четка или гребен за по-добро разнасяне и оформям косата както искам. Спестява страшно много време понякога. Случва ми се да трябва да изляза, а косата ми да не е никак в приличен вид - тогава помага най-много. За по-малко от 5 минути косата изглежда страхотно. Е, не може да замени истинското измиване, но със сигурност е незаменимо временно решение. Не се колебайте - вземете си!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th November 2017, 15:19
pllb pllb не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 60
По подразбиране

Сухите шампоани дали са подходящи за коса, която не е мазна?
още информация травертино мазилка, боя за стена, Kerastase, цялостните ремонти, Л карнитин

Последно редактирано от pllb : 15th January 2018 на 17:01
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th December 2017, 18:17
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

Доколкото знам се използват по-често за мазна коса, но нищо не пречи да пробваш.
ортодонт, кухненски комплекти, mens tweed suit, добавка за дизел

Последно редактирано от TheNet : 24th January 2018 на 12:39
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th January 2018, 20:53
emimam87 emimam87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм на обратния полюс - страшно суха коса. Добре че скоро ме светнаха за аргановот масло, купих си и такъв шампоан. Много съм доволна, така че пробввайте. Ето повече подробности за действието му, ако не сте запознати - https://argana.bg/blog/2016/11/22/ка...асло-за/
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th January 2018, 12:03
prosperity^ prosperity^ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 70
По подразбиране

Препоръчайте ми шампоан против пърхот.
гражданска отговорност онлайн, уроци по френски, най добрите матраци, Ботокс цена

Последно редактирано от prosperity^ : 24th January 2018 на 12:58
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th January 2018, 16:33
stylish_i stylish_i не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 78
По подразбиране

Аз пък не останах никак доволна.
Нищо не направиха за косата ми. Разочароващи.
пастиране на кола, каломаслоуловител, хладилници, ladies real leather jackets

Последно редактирано от stylish_i : 26th January 2018 на 14:41
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st February 2018, 13:16
Аватара на Tanya73
Tanya73 Tanya73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 7
По подразбиране

Аз попаднах на много интересен блог за ползите на розовото масло за косата, какво мислите по въпроса: https://inaessentials.com/blogs/%D0%...-inaessentials
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.