IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3411  
Стар 2nd March 2009, 13:57
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране Един въпрос

момичета понеже ми казаха,че темата ми е по подходяща за тук исках да ви попитам ако в края на април си сложа силикон ще мога ли да се възстановя за 23-25 дена,защото тогава ми предстои бал и няколко дни по късно море. Въпроса ми е ще мога ли да се възстановя,за да мога да прекарам добре и на двете неща. Мерси предварително за отговора.
  #3412  
Стар 2nd March 2009, 16:00
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Аналия при всеки възтановяването е различно и не бих могла да ти кажа дали за 23-25 дни ще си ок.Гърдите при някои момичета добиват форма едва след 3 месец.При някои една стои по високо от другата,при други в началото едната е с форма другата не ит.н.
Аз на твое място не бих рискула
__________________
395cc PIP
  #3413  
Стар 2nd March 2009, 16:01
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Анелия,че написах а вместо е
__________________
395cc PIP
  #3414  
Стар 2nd March 2009, 17:53
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Ако толкова държиш защо не го направиш по-рано?При мен единия ден беше консултацията и бях решила за коледните банкети да го имам,напрвихме операцията след два дена още..
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #3415  
Стар 4th March 2009, 11:16
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

Анелия, аз също не бих рискувала.... при всеки възстановяването е индивидуално, зависи и от метода на поставяне, който си избрала, но все пак доколкото аз си спомням на 20-тия ден си имах все още известен дискомфорт и си носих повече ластичния сутиен и лентата, отколкото секси блузки с пищни деколтета....
По-добре по-рано си запази час, ако си решила със сигурност, че искаш операция точно за бала и морето...
  #3416  
Стар 4th March 2009, 14:35
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

te_dda мерси за отговора!
  #3417  
Стар 4th March 2009, 15:19
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Момичета имам температура - 38,4 - аз аз трудно вдигам такава и ме тресе. Единственото като нередност е че ме боли раната(шева) на дясната гърда. Разбира се чакам да се чуя с доктора, но съм притеснена! Някой имал ли е такъв проблем?
  #3418  
Стар 4th March 2009, 16:45
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

пиеш ли антибиотик, предписан ти след операцията? може да е някаква инфекция, не се притеснявай, изчакай да се чуеш с хирурга
  #3419  
Стар 4th March 2009, 17:12
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny
Момичета имам температура - 38,4 - аз аз трудно вдигам такава и ме тресе. Единственото като нередност е че ме боли раната(шева) на дясната гърда. Разбира се чакам да се чуя с доктора, но съм притеснена! Някой имал ли е такъв проблем?
Една приятелка ми сподели, че след нейната операция няколко дена е поддържала по-висока температура. Според нея било нормално. Нямала е проблем с гърдите. Наистина най-хубаво е да попиташ доктора, той ще ти каже дали наистина е нормално.
  #3420  
Стар 4th March 2009, 23:32
Аватара на mihaelka
mihaelka mihaelka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 203
По подразбиране

Извинчвайте за бъпроса който не е по темата,но незнам къде да го задам а мисля че няма смисъл от нова тема...Та исках да попитам понеже ми предстои операция а аз съм си мека мара и лесно се плаша ме интересува взехте ли някой с вас докато бяхте в болницата и имам ли изобщо право на посещение?
__________________
"Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo" -
Чистата ми съвест е по-важна от всички хорски приказки.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.