IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 17th April 2011, 09:01
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

За разлика от теб ,аз не посещавам 40 тийнейджърски форуми... посещавам този и бгмамма.... но няма смисъл да ти говоря,мозъка ти трудно би възприел подобни неща.
Колко си жалка си е твой проблем,живей си с това и прави квото искаш..квото и да пишеш за мен си оставаш насиращ се парцал.

Мариса,много ясно обясних,ако го прочетеш още веднъж,ще видиш. Дразнят ме грозните и жалки постъпки,както и хора, и бих реагирала така с когото и да е,не ме интересува дали това е таз , или друга или третИ .
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 17th April 2011, 16:36
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra93 Виж мнението
Абе Танева сега се сещам коя си/кой само,че тук се представяш в друга светлина - страх те е да не те баннат и от тук ли
Подкрепям М.И.К., а също ще добавя... ти не беше ли онази от форума на Космо, която си правеше снимките на Фотошоп и лъжеше, че тялото на Ева Лонгория е нейно?
Не че нещо, ама ти като правиш такива неща защо съдиш другите...
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 17th April 2011, 17:01
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Ха-ха-ха...Достатъчно се гордея със собствената си красота,със собственото си лице,тяло и визия,за да се правя на някой друг..камоли Ева Лонгория ,която ми минава през читала сигурно.. имам достатъчно качени снимки тук,както и във фейсбук....ха-ха-ха....
На немски ли да споделя,че освен тук и форума на майките,другаде не влизам?
Ебаси глупавите дето сте...

Радвам се,че имах щастието да се запозная с няколко човека от форума лично, и да подържам отношения с тях... уважавам ги и ще продължа да уважавам много ,занапред...И другите,с които по някакъв начин комуникирам не само тук,а в скайп,фб,по телефона и т.н.... А ,Каролина,Дезиро,Деската ,мисс и габито и Арманд,също ми допадат ,макар,и с тях комуникацията ми да спира до този форум.

Останалите спокойно може да си гледате скапания и жалък живот..... И да пасете овцете по ливадите...ама полека...да не ви помислят за част от стадото ХАХА.. )))))

Упсссссс,забравих да добавя най важното за Александричката- а именно,как да се "пречисти" ,преди анални удоволствия: Ето,постарах се специално за теб : http://www.kak-da.com/%D0%BA%D0%BB%D...%BC%D0%B0.html , описано е всичко стъпка по стъпка...следвай инструкциите,и дано другия път да не се......"развълнуваш"
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!

Последно редактирано от Taneva` : 17th April 2011 на 17:12
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 17th April 2011, 17:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

за кво се чешете са
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 17th April 2011, 17:16
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

Ай ся, што мъ пратихте с оФцете, ве...предпочитах кравичка
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 17th April 2011, 17:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Останалите спокойно може да си гледате скапания и жалък живот..... И да пасете овцете по ливадите...ама полека...да не ви помислят за част от стадото ХАХА.. )))))
Танева, айде по-полечка, де. Аз пък не смятам живота си за скапан и жалък..напротив...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 17th April 2011, 17:42
Аватара на Alexandra93
Alexandra93 Alexandra93 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 466
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alexandra93
По подразбиране

Започна да си показва нрава Танева`.Беше същата в един форум ,качваше разни снимки на които прави свирки и беше цялата в сперма,но и там хората я надушиха и направо я изьвърлиха като мръсно коте.В един друг форум се представяше за 15 годишна,в предишния беше на около 23 ,сега на 20.Ама май е мъж защото я бяха баннали с още един с ник Golemiq korab ,а в другия форум с ник ULTRAS.Иначе нз може и мъж да е.И сега се оправдава ,че познавала тоя и оня .Ми аз никой не познавам нито пък имам защо да го споменавам това,че познавам някой освен ако не съм гузна за нещо.Ама щом и други са я засичали в други форуму,сами си направете сметка за нея.
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 17th April 2011, 17:55
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе у фейсбукУ танева па е жена

ма виж, ти мое и да си мъж наистина, АЛЕКСАНДРА93
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 17th April 2011, 17:56
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Скъпа Александринке,прекалено жалка си за да ти давам обяснения за каквото и да било..прекалено необразовано,невзрачно и жалко момиче си.....естествено,че няма как да познаваш никого...след като на всяка снимка си с различна същност...пиши квото искаш..занимавай се...тук не могат да те видят ха-ха-хааааа.......спокойно,няма да се плашат...

Лъки,знаеш,че не си пряко засегната от това,което казах,но както и да е,и да не знаеш,за теб си е,не ме интересува особено..А и много ме "тресе" тоя форум,та дори не мога да спя ,ако не влизам,ужас.. ))

Не смятам да давам обяснения повече на когото и било..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 17th April 2011, 17:57
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand Виж мнението
абе у фейсбукУ танева па е жена

ма виж, ти мое и да си мъж наистина, АЛЕКСАНДРА93
Не бе как бе,мъж съм,ама с гърди и с женско лице..
Или не,неее...там съм под прикритие....
Иначе съм мазен,дебел чичко, с дълга побеляла брада...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.