IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 10th June 2010, 14:32
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

На мойта кръвна група пък и препоръчват основно млечни. Само дето отдавна съм излязла от бебешата възраст и само с мляко трудно ще преживея.
Най-трудно ми е да не ям вечер Не знам вие как го постигате?
Дундьо, що изчезна?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #932  
Стар 10th June 2010, 14:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

то си е до навик, но и до климатични особености. Аз като съм в България лятото също вечерям късно и обилно. Просто през деня от горещините не мога да се храня с месо- и ям само салтаки и плодове, но затова пък вечер като се сложи барбекюто на двора- после ходи и разправяй че си на диета
Отговори с цитат
  #933  
Стар 10th June 2010, 15:45
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Едно време слабеех като ям най-вече вечер. Сега не става. А все така съм си най-гладна тогава - без значение дали съм яла нещо през деня, или не. И се получава, че ако съм похапнала както трябва на работа, с вечерното хранене просто стават много калории. Не мога да му хвана цаката и това си е. Затова в момента нищо не правя. Само се ослушвам и, кой знае защо, но ми се струва, че организмът сам ще си каже какво да правя.
Отговори с цитат
  #934  
Стар 11th June 2010, 14:06
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

По въпроса за млякото и сиренето, който мисля, че интересува голяма част от нас, искам да споделя малко инфо (:
http://www.matatama.com/category?key...RlZ29yeRiNggIM
Така поне няма да се притесняваме дали млякото, което използваме за закваска е истинско Не знам дали тази закваска действа наистина, но все пак ми се струва по-добър вариант от купешките млека
Отговори с цитат
  #935  
Стар 11th June 2010, 16:28
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Хммм, интересно, не съм я виждала То не че съм търсила де, не знаех че съществува.
Някой пробвал ли е? Да сподели резултата
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #936  
Стар 11th June 2010, 20:07
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Да се включа и аз по темата за млякото- нито имам идея коя кръвна група съм, нито съм си правила тестове какво да ям, но вече от почти месец го карам предимно на кисело мляко и съм на върха на щастието и лекотата. Кантарът не ме интересува колко отчита- очевидно аз съм си родена да преживявам на кисело мляко и домати и така ще си карам цяло лято. Пък септември може и да благоволя да се премеря.... Така че наистина си е до организъм...

Engel, много се радвам да чуя, че си му хванала цаката на твоя режим

дундьо, аз имах същия проблем като теб, но го реших с айрян- когато огладнея след осем вечерта, изпивам един голям и мноооого разреден айрян вечер(около 350-400гр в съотношение 50:50 вода и мляко) и нито дебелея, нито съм гладна... не знам дали при теб ще стане, но можеш да пробваш
Отговори с цитат
  #937  
Стар 11th June 2010, 21:24
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Aз пък съм Б- (много шибано, извинете ме) То и на мен ми препоръчват млечни продукти, а на мен сега ми е щукнало не знам какво, ама ям извара, извара и пак извара Вечерях... извара
Отговори с цитат
  #938  
Стар 11th June 2010, 21:25
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Охх, къде е hatred?
Отговори с цитат
  #939  
Стар 12th June 2010, 12:06
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Сине, яж мляко, но се следи на кантара. Защото след 40-ия ден, ако си само на мляко и домати, може и да почнеш да качваш. А може и по-рано. Въпрос на генетика. Или може най-малкото да не мръднеш повече. Между другото, тази киселинна комбинация на някои им действа зле след време на стомаха. Просто се наблюдавай.
Отговори с цитат
  #940  
Стар 12th June 2010, 14:02
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Я кажи защо Дундьо , на мен също това ми препоръчват по кръвна група.

Аз започнах да се подувам, потъмня ми около очите и то за 2-3 дена. Само на мръвка и салата съм. От какво може да е?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.