IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16th April 2007, 13:16
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране Може ли да съществува приятелство между мъж и жена?

Не видях да има разсъждения по-този въпрос, затова пускам темата!
Зная, че сигурно доста пъти е коментирана тази тема, но наскоро имах такъв спор и ми е интересно какво мислят мойте съфорумци!
Да кажа моето мнение - Аз смятам, че може да се постигнат такива отношения, но определено някъде по пътя към приятелството двамата са минали през сексуалното привличане, което след време се е превърнало в приятно общуване и необходимост на двамата един от друг. А когато е имало любов и сексуални отношения, според мен е много трудно да има приятелство. Винаги някой остава наранен!
Едно приятелство може да се превърне в любов, но една любов в приятелство не!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th April 2007, 13:32
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Интересна тема
Личният ми опит, за съжаления, показва, че не може да съществува. Винаги единият има малко по-други намерения. Не казвам, че е невъзможно, но най-вероятно е изключително рядко!
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th April 2007, 13:39
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ами моите приятели, почти всичките са мъже. С най-добрия ми приятел се виждаме всеки ден, говорим по 5 пъти по телефона, излизаме непрестанно по "мъжки". Разбираме се много по-добре, защото няма никакво житейско съревнование между нас. Но съм съгласна с Морганлефей, че някой от двамата трябва да е бил някога привлечен сексуално от другия. И да е преценил, че човека насреща е достатъчно ценен и без сексуална интимност.
А иначе преди години ми се случи да бъда интимна с мой много добър приятел, и за съжаление, приятелството ни завинаги си отиде.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th April 2007, 14:00
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
С най-добрия ми приятел се виждаме всеки ден, говорим по 5 пъти по телефона, излизаме непрестанно по "мъжки". Разбираме се много по-добре, защото няма никакво житейско съревнование между нас.

Ти сигурна ли си,че той не изпитва нещо по-дълбоко от чистото приятелство към теб
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th April 2007, 14:04
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Ами моите приятели, почти всичките са мъже. С най-добрия ми приятел се виждаме всеки ден, говорим по 5 пъти по телефона, излизаме непрестанно по "мъжки". Разбираме се много по-добре, защото няма никакво житейско съревнование между нас. Но съм съгласна с Морганлефей, че някой от двамата трябва да е бил някога привлечен сексуално от другия. И да е преценил, че човека насреща е достатъчно ценен и без сексуална интимност.
А иначе преди години ми се случи да бъда интимна с мой много добър приятел, и за съжаление, приятелството ни завинаги си отиде.
Убедана съм, че е привлечен от теб, защото съм те виждала , но
го поздравявам, че е успял да подтисне желанията си/постоянно точи лиги по 5пъти на ден сигурно/ и се е примирил да стой до теб, без да пипа, само и само да има твоята компания, защото съм сигурна, че си добър събеседник и интересен човек!
И в това не намирам нищо лошо, напротив това е правилния път, стига всички да са щастливи!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2007, 14:12
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Saruman
Ти сигурна ли си,че той не изпитва нещо по-дълбоко от чистото приятелство към теб
Аз ЗНАМ, че е изпитвал нещо повече в началото. Просто е преценил, че си заслужавам и без секса
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2007, 14:32
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
"..някъде по пътя към приятелството двамата са минали през сексуалното привличане, което след време се е превърнало в приятно общуване и необходимост на двамата един от друг. А когато е имало любов и сексуални отношения, според мен е много трудно да има приятелство."
Напълно съм съгласна с теб, това все едно аз съм го написала.

Тази тема я бяхме обсъждали преди време ето тук.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2007, 14:39
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Сори пак съм чела недочела!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2007, 14:39
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

И аз мисля че трудно може да има приятелство , винаги накрая някой залита а като обикновенни приятели да може , но не по-близки като рекламата на спрайт
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2007, 14:54
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Не може. Преди няколко години бих спорила жестоко и бих защитавала тезата, че съществува разнополово приятелство. Е, да, ама не!
Провалих едно приятелство преди няколко години (бяхме интимни) и съжалявам, но връщане няма.
Сега в живота ми отново се случва нещо такова, но този път съм си поставила за цел много да внимавам за да не нараня въпросния приятел.
Мисля, че винаги единия от двамата в някакъв момент от приятелството открива привличане към другия. Въпросът е дали ще го пренебрегне в или ще му се отдаде и кой знае пък – понякога най-добрите приятели се превръщат и в най-добри любовници.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Можелидасъществуваприятелствомеждумъжжена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.