IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th April 2007, 14:56
Аватара на justex
justex justex не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 288
По подразбиране

Съществува приятелство !!! Ако мъжа е гей
Иначе винаги има някакво скрито привличане от някоя от двете страни.
Винаги има малки изключения.
__________________
http://www.myspace.com/xixoxix
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2007, 15:05
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Моят опит сочи, че може. Имам много близък приятел, вече почти 10 години на приливи и отливи. Ходили сме заедно на море, спали сме в едно легло, аз съм му ревала на рамото за разни гаджета, той на мен също, идвал е в нас посред нощ като му е тъпо и иска да си говорим, аз също. Никога не сме били интимни и дори не сме се целували. Просто нямаме сексуално привличане, макар, че той е много готин и аз също съм мацка, а и двамата сме доста активни сексуално. Единственият проблем, който сме имали е, че неговите гаджета винаги са ревнували от мен, а моите даже заплахи са отправяли.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2007, 15:25
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

като се почне тая тема винаги се сещам за една приказка, зад която заставам:

"приятелство между мъж и жена или е било нещо повече, или ще бъде"
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2007, 15:33
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Моят опит сочи, че може. Имам много близък приятел, вече почти 10 години на приливи и отливи. Ходили сме заедно на море, спали сме в едно легло, аз съм му ревала на рамото за разни гаджета, той на мен също, идвал е в нас посред нощ като му е тъпо и иска да си говорим, аз също. Никога не сме били интимни и дори не сме се целували. Просто нямаме сексуално привличане, макар, че той е много готин и аз също съм мацка, а и двамата сме доста активни сексуално. Единственият проблем, който сме имали е, че неговите гаджета винаги са ревнували от мен, а моите даже заплахи са отправяли.
Мдаа, същата история е и при мен. Значи можело, а?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2007, 15:42
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Моят опит сочи, че може. Имам много близък приятел, вече почти 10 години на приливи и отливи. Ходили сме заедно на море, спали сме в едно легло, аз съм му ревала на рамото за разни гаджета, той на мен също, идвал е в нас посред нощ като му е тъпо и иска да си говорим, аз също. Никога не сме били интимни и дори не сме се целували. Просто нямаме сексуално привличане, макар, че той е много готин и аз също съм мацка, а и двамата сме доста активни сексуално. Единственият проблем, който сме имали е, че неговите гаджета винаги са ревнували от мен, а моите даже заплахи са отправяли.
Мдаа, същата история е и при мен. Значи можело, а?

Според мен вие като нямате сексуално привличане към съответното момче това далеч не означава,че той не изпитва нещо подобно към вас - emisof си призна,че преди е имало чувства,ако те са били силни,то най-вероятно е да са останали и до днес ...а това ,че момчетата не ги показват,е защото виждат,че вие харесвате други мъже,и се страхуват да не ви загубят дори и като приятели...
Пак казвам,мое мнение,не бих се ангажирал да съм сигурен дали при вашия случай е така,все пак има малки изключения
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th April 2007, 15:47
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Саруман, и ти си прав, просто аз смятам, че дори и той да има някакво привличане, това не ни прави по-малко приятели. И то с абсолютно чисти взаимоотношения.
А на кой по какви спомени му работи въображението, си е дълбоко лична работа!
Изводът ми е:
1.може да има приятелство без секс,
2.Сексът разваля приятелството непоправимо,
3. Само желанието за секс не разваля приятелството непоправимо.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th April 2007, 15:48
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от justex
Съществува приятелство !!! Ако мъжа е гей
Иначе винаги има някакво скрито привличане от някоя от двете страни.
Винаги има малки изключения.
Колкото пъти съм завъждала приятел -гей ,ми е приятел докато не се запознае с гаджето ми ! Имам два такива случаи ,харесват си гаджето ми и приятелството ни се превръща с битка и съревнование .
Хахаха
А по темата иначе ...сигурно по някакъв начин и под някаква форма съществува приятелство между мъж и жена .
Имала съм всякакви случаи сега в момента поддържам две приятелства с мъже ,след като сме имали връзка -засега всичко е наред ,ама ще видим .
Иначе за другите мъже ...нещо не ми се вярва че щото съм супер приятел ,затова се въртят около мен
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th April 2007, 15:57
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Саруман, и ти си прав, просто аз смятам, че дори и той да има някакво привличане, това не ни прави по-малко приятели. И то с абсолютно чисти взаимоотношения.
А на кой по какви спомени му работи въображението, си е дълбоко лична работа!
Изводът ми е:
1.може да има приятелство без секс,
2.Сексът разваля приятелството непоправимо,
3. Само желанието за секс не разваля приятелството непоправимо.
Напълно подкрепям тези теории!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th April 2007, 16:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Най- добрите ми приятели са мъже, с трима от тях се познаваме от около 15 години, с двамата никога не е имало сексуално привличане, с единия е имало сексуално привличане и няколко пъти сексуални контакти- той ми е все още най- близкия от всички, така че всичко зависи от конкретния човек и конкретната ситуация. Според моя опит приятелство може да има, дори е възможно секса да не го развали, въпреки, че това е много рядко.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th April 2007, 17:32
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Да има приятелство, но са единици.....
Аз лично имам такава приятелка, всеки ден пием кафенце ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.... но никога не съм я чувствал като сексуален обект, откак дойдох в сф тя ми беше един от първите приятели, и от тогавашните само с нея поддържам отношения, начи вече 6години... Иначе мацката си е супер готина, но мен просто ме влече....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Можелидасъществуваприятелствомеждумъжжена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.