IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th December 2013, 15:04
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране Ринопластика при д-р Орлин Стоянов - ИСУЛ

Здравейте.
Решила съм се на ринопластика.
Не съм решила окончателно на кого, ще се доверя и събирам всякакви мнения.
Преди час ми се обади моя позната, която си прави операция на носа, но не ринопластика. Имаше проблем с полипи. Оперирал я е при д-р Орлин Стоянов и твърди, че е много добър УНГ. Питала го за мен, т.с прави ли и ринопластика и той отговорил положително. Има и частна клиника. Нищо за него не намирам. След празниците, ще ходя на консултация и ще пиша за впечатления, но ми се искаше ако има правени нослета от него, да се коментира.
Член е и на "Българското Ринологично Сдружение"
Нужно е скъсяване, повдигане, извивка.

Последно редактирано от cicico : 11th December 2013 на 18:26
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th December 2013, 15:28
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Здравей,
риното е сложна интервенция, ако се касае за стесняване на ширината на носа - още по-сложна интервенция. Рисковете човек да остане неудоволетворен от резултата също са големи!
Не съм запозната с работата на въпросния д-р, но бих ти препоръчала да се консултираш и с тримата. Жените имаме едно силно предимство пред другия пол - интуиция! Сама прецени кой е "твоя човек". Във форума няма как да получиш обективен еднозначен отговор.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th December 2013, 15:46
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ти. Така и ще направя и няма да бързам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th December 2013, 15:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Бих препоръчал следното и то много силно на всички, при който и да отидете на консултация, не се притеснявайте да го попитате колко извършени корекции има на носове и дори конкретно за специфичните случаи, дори хирурга да опита да излъже вие лесно може да разберете дали той е искрен.

Това е много важно да се знае наистина колко операции е направил до момента и колко често оперира, защото и формата е много важна. Това е много важно особено за по неизвестните хирурзи, които тепърва трупате опит, а то точно от него се задобрява и се усъвършенстват техниките. Друго много важно и задължително нещо е да изисквате да ви покаже снимки на оперирани пациенти и още по добре на подобни на вашият случай

Просто не мога да си представя да се оперирам при хирург, за който да не знам колко опит има, колко носове е направил и да не видя достатъчно много снимки на негови творения !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th December 2013, 16:07
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Спокойно. Аз скоро влизам и чета по темата и не знам за доста от тях и за това питам. Четох за Евстатиев, за Романски , Енчев, Джамбазов и тн ...
Само двама за сега харесвам, но реално до година има още време.
Иначе, ще питам, ще искам снимки та дори и без пари да искат да ме оперират!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприОрлинСтояновИСУЛ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:06.