IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th February 2009, 21:41
rouse rouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 17
По подразбиране уголемяванве на устните

4ета мненията на вси4ки и савсем се обарках моля ви кайете ми кои лекар е добар в уголемяването на устни за6тото ве4е станах вартоглава от толкожа мнения и никои не казва ни6то конкретно..........преди месец ходих в пазардйик за6тото ми казаха 4е там доктора е много добар .............ако някоя от вас има малко свободно врема 6те се радвам да ми пообясни каде са добри докторите и каде не и с какво да си напалня устните
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th February 2009, 08:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Толкова правописни грешки само в едно изречение не вярвах,че може да се направят
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th February 2009, 20:45
rouse rouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 17
По подразбиране

да права си Доротея 01,че сьм направила страшно много грешки в правописа ,но бьрзах ,а и не сьм свикнала да пиша на кирилица а когато видях грешката си вече беше кьсно ако някой знае как се коригира да ми каже МОЛЯ
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th February 2009, 22:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Отмениха възможността да може да се редактира мнение, тук. Незнам защо, но е факт. Не може.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2009, 22:44
rouse rouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Stunning Чувала ли си за клиника Хигия в пазарджик казаха ми 4е там доктора ,не се сещам точно как се казваше ,правил най хубавите устни с липофилинг ,но незнам до колко е вярно???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th February 2009, 17:28
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте!Реших след като си инжектирам филър да обясня как се получи при мен за да бъда полезна на тези, които като мен дълго време не могат да изберат кой продукт да използват.Аз си попълних устните с продукт, който е на основата на хилуароновата киселина и съм доволна.Честно казано не си давах големи надежди, тъй като преди две години си правих пак с времен филър Restylane и резултата освен,че не беше задоволителен цялата работа беше за около три седмици.Този път процедурата ми беше направена във Варна от д-р Аргиров /за него прочетох именно в този сайт/преди две седмици.Той идва всеки месец във Варна, иначе работи в София.Преди няколко години съм ходила при него на прегледи във Варна, т.к. имах проблеми с кожата.Мога да кажа, че е изключително внимателен.Процедурата трае от 15-30 минути.Честно си казвам - болеше ме, но се търпи.Той работи с продукти, които са на основата на хилуароновата киселина и са с много добри характеристики.Мисля, че препарата се казваше Stylage.Трайноста му я дават от 8 месеца до година, но и шест да ми стои пак ще съм доволна.По-добре през шест месеца отколкото един път завинаги със силикон, т.к. аз съм твърдо против инжектиране на течния силикон.Има само редки случаи в които се получава добре с него.Много дълго стана май.Ако имате въпроси...щях да забравя, ще пусна снимки тази вечер по-късно или утре
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th February 2009, 22:45
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

deep soul къде работи този д-р Аргиров в София,че никакво инфо не намирам за него
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th February 2009, 22:53
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=344458
паролата е 8888
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2009, 22:58
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

yoli,в понеделник ще мога да ти дам отговор.Доколкото знам клиниката в която прави такива интервенции е на Витошка но не и знам името.като разбера ще пиша
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th February 2009, 23:00
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deep soul
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=344458
паролата е 8888
Иска и потребител и парола

Ще съм ти благодарна ако пишеш къде точно работи
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяванвенаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:53.