IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2006, 17:36
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране устни-за един ден

Здравейте всички,искам да споделя с вас как имах усни за един ден.Значи вчера си "направих" усни в Пловдив при много препорачана и хвалена докторка(няма да споменавам име за сега).Процедурата беше изключително болезнена(макар да ми сложи упойка 6 пъти,дали упойката беше слаба или мен не ме хвана достатачно незнам но болката беше неописуема).Постави ми някакъв нов-белгийски разтвор Beauty/cal2(не съм сигурна дали се пише точно така) но бил доста по-добър от хиалуроновата киселина.Струва 300евро.Задържа се в усните 2год.след което се абсорбира и разнася.Е,да ама на мен ми се задържа точно една вечер.Тази сутрин всичко беше изчезнало и нямаше и помен от това да съм си правила усните...Незнам какво да кажа...след цялата болка която изтарпях и такова желание да имам плътни усни...вси4ко изчезна "за миг".Тази вечер имам час за преглед при същата докторка да решим какво ще правим и защо се е получило така.Ако някой има мнение по въпроса нека сподели защото се чувствам ужасно-прецакана,изтощена и обрана....
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2006, 17:50
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Мила нормално е да се чувстваш така,само че първо трябва да знаеш ,че при мне и всичките ми приятелки ,които си направиха устни имаше един странен може би психологически ефект.Веднага след като ти ги направят ,те стават тройни от отока и в повечето случаи много сиги харесваш,само ,че на другата сутрин като се събудиш отока е спаднал и ти се струва ,че няма никакъв ефект,аз съм го преживяла и на следващия ден разоарованието беше голямо,после естественосе оказа ,че разлика преди и след има .Така че просто се увери ,че не е внушение.Другия момент е ,че ако ти е сложила по-малко количество след спадането ан отока може разликата да е почти незабележима,зависи от формата и плътността на твоята уста
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2006, 18:45
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

дааам..и аз си мислих че си внушавам но не! направих си снимка "преди и след и след"...усните са си моите-старите.Сега бях на преглед-дори и лекарката остана изумена.При 2 куб. "инжектиран материал" а ефект никакъв.И най-странното 4е нямах оток Следва нова мъчителна сесия в петък със същия разтвор и се надявам този път да имам поне някакъв ВИДИМ резултат.А ти с какво напълни твойте джучки ?????
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th July 2006, 19:11
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

не стана мойта работа с усните егати късмета братче... цялата ми долна устна се покри с херпес и сега просто няма начин да инжектираме тъй като лекарката каза че херпеса може да се разнесе и в кръвта... оставам с единственната надежда да се прибера август/септември в БГ и да повторя процедурата и дано този път усните ми "пораснат"
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th July 2006, 20:03
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

много кофти! а защо не опиташ друг метод, като липофилинга например? а в лондон заради цената ли не искаш да си ги правиш?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th July 2006, 21:58
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

По принцип не държах да си ги правя в Бг- но моя приятел толкова хвали тая лекарка и от кога се занимавала с такива процедури че трудно устоях,а и се прибрах да оправям зъби...т'ва онова че и м/у другото УСТНИТЕ(винаги съм мечтала за малко по-плътни устнички че моята цепчица... ) А една приятелка си прави(но не в БГ) устни,със собствена мас(аз съм малко страхлива и това ми звучи повече от колкото мога да понеса)-но нейните са направо разкошни-стоят плътни и много естественни. Та за моите..ще почакам може би др.месец..?! Ха дано...да се изтупам и аз с нови секси усни
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th July 2006, 23:18
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

това със собствената мас за което говориш е точно липофилинг. според мен си струва да опиташ както заради ефекта, така и заради това че няма как да получиш алергична реакция.нооо ти си решаваш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th July 2006, 06:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И коя е тази лекарка, много загадъчна? Пиши да знаят хората, да не си дават и те грешно парите и надеждите
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th July 2006, 23:04
amazing_girl amazing_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 63
По подразбиране

кат ви слушам само мога да ви се чуда на анъла
търпите адски болки давте си парите и всичко отива на вятъра
цццц тъжна история
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th July 2006, 23:33
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устнизаединден
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.