IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 21st March 2007, 23:22
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

e крайната фаза на Аткинс си е едно чисто НВД, затова може би съм решила, че трябва да си настроя организма към този по-различен хранителен режим. Не пречи да се пробвам. Ям доста, но не ми носи особена наслада като цяло, и наистина се чувствам леко като надрусана. Вече 4ти ден и едвам половин паунд съм смъкнала, което си е буквално нищо.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 22nd March 2007, 00:47
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Естествено че само 1 pound за 4 дена, ти досега си имала запаси от гликоген които се изчерпват за около 3-4 дни от черният дроб и едва тогава започва кетозата. Тялото черпи енергия при два режима: на глюкоза или кетоза, ако имаш запаси от въглехидрати в кръвообращението и черният дроб се задейства глюкозният режим, когато те се изчерпят минаваш на кетоzен, тогава се гори чиста мазнина и ако и спортуваш съвсем ще се обърнеш на горелка но аз и без спорт ги смъкнах първите два пъти.

Проблема е че всеки си има някакво негово си число кг в мозъка което не е точно това което тялото ти си мисли че трябва да се напъне да постигне, затова разни там 'последни''5-6-7 кг не се свалят толкова лесно, всъщност последните се свалят тройно по трудно и по дълго отколкото първите 20кг. Личен опит.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #93  
Стар 22nd March 2007, 08:19
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Nezinka, много зависи как си с кръвното. ако ти понася да ядеш месо 1 фаза е супер, но за мен преди 4 год. си беше пълна агония. при това първите 10 дни са лесни след това настъпва отпадналостта. усетиш ли я веднага хапвай кисел плод, защото ако не друго всички подобни шокови на организма влияят и на нервната система. успех.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 22nd March 2007, 09:01
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Nezinka, много зависи как си с кръвното. ако ти понася да ядеш месо 1 фаза е супер, но за мен преди 4 год.
Ами ни най-малко. До преди 1-2 месеца дори и яйца не ядях в интерес на истината. Незнам, аз днеска я поомазах диетата и от отре пак почвам...единственото месо което ям е шунка...само това ми харесва горе долу И наистина днес се чувствах малко замаяна...но искам да пробвам за целия период, защото с Ниско мазнинните ми хранителен режим от 2 месеца не мога да мръдна и грам
Отговори с цитат
  #95  
Стар 22nd March 2007, 09:24
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Шунката е гадна, минавай на пържолки
Отговори с цитат
  #96  
Стар 22nd March 2007, 09:27
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Шунката е гадна, минавай на пържолки
Не мога бе дорогая Много ми е противно, не е като да не пробвам и само да се лигавя. Оня ден си взех печена пуйка, много добре изглеждаше, още по-хубаво миришеше- но като почнах да я дъвча и ми идеше да я изплюя в салфетката. Повдига ми се...не мога да ти опиша дори колко противно е чувството!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 22nd March 2007, 09:30
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Разбирам те - при мен е така с агнешкото, черния дроб и лещата. Само миризмата ми стига и ...........
Отговори с цитат
  #98  
Стар 22nd March 2007, 09:33
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Цитирай:
Първоначално написано от Flexy
Кажи ми, какво и в каква последователност ядеш и ще ти кажа как ти убива НВД-то
Ами ето например сутринта закусва два сухара (0 карбз и 16 калории) със тънкия слой масло и парче шашкавал и едно твърдо сварено яйце. За обяд имам зелена салата със пържола направена от псевдо пиле (2гр карбз и 100 калории) и около 70 гр. шашкавал. За вечеря салата и омлет от белтъци със спанак и 20-30 грама сирене.
Та слушам как си убих първата фаза на Аткинс?
какви са тия сухари без въглехидрати? от какво са правени? от месо?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #99  
Стар 22nd March 2007, 09:35
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Ами да задам още един въпрос за Аткинсовите позволени храни: ето този сухар е от трици май правен, и един сухар има 3гр. въглехидрати, от които и 3-те са фибри....
cranberry...ето тук съм дала линка за тия сухари. Аз си поръчах 20 пакета оня ден 85% пшенични трици и другото е ръж. той целия пакет е 100 гр, вътре са 12 сухара, така че си представи един сухар колко е голям...но за нещо като сандвич става!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 22nd March 2007, 13:49
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

ама ти като започнеш диетата отново ще я омажеш, това е заради липсата на въглехидрати.
за месото никакви там пържоли, пилешко бяло, сварено месо или печено.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.