IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 10th August 2007, 23:04
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Аз имам още един последен въпрос за липофилинга- каква е разликата дали се прави с местна или пълна упойка?Освен цената разбира се.Четох в един сайт следното "Обикновено се използва краткотрайна обща анестезия, тъй като локалната уврежда мастната тъкан. " може ли някой да ми разясни? Благодаря
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th August 2007, 13:23
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Момичета, да ви се похваля В понеделник си сложих хиалуронова киселина при д-р Михайлова във Варна. Всъщност ми сложи 2/3 от ампулата само в горната устна и следващата седмица ще ходя пак, да решим къде да ми слага другата 1/3 :P Много се харесвам засега, дано да се задържи достатъчно дълго тоя ефект Ето ви и малко снимчици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163205
Паролата е 4523
Накрая има и бонус цици
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th August 2007, 13:52
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

sweet_dreams, а каква хиалуронова киселина по-точно ти слага?
Снимчиците са много готини, особено бонусът на края, честито!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th August 2007, 14:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

sweet_dreams много добре изглеждат, да си ги носиш със здраве и за дълго.
Къде е тази др.Михайлова, не съм я чувала досега
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th August 2007, 14:07
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Забравих името Другата седмица като отида, ще я питам. Дано да ми седи поне 3-4 месеца Д-рката ми даде "гаранция" така да се каже за 6 до 8 месеца.. ама да видим
Отговори с цитат
  #56  
Стар 15th August 2007, 14:10
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
sweet_dreams много добре изглеждат, да си ги носиш със здраве и за дълго.
Мерси
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Къде е тази др.Михайлова, не съм я чувала досега
И аз не я бях чувала По принцип е дерматоложка, работи в "Skinline"-Варна. Ако някой се интересува, мога да дам тел
Отговори с цитат
  #57  
Стар 15th August 2007, 14:19
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Дано да ми седи поне 3-4 месеца Д-рката ми даде "гаранция" така да се каже за 6 до 8 месеца.. ама да видим
sweet_dreams, колко месеца ще запазиш този хубав ефект зависи до голяма степен от вида на поставената хиалуронова киселина, от умението на доктора, и не на последно място от собствения ти организъм, доколко бързо той ще я абсорбира.
Но във всеки случай имаш и бонус, печелиш един допълнителен подмладяващ ефект, който инжектираната хиалуронова киселина осигурява!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 15th August 2007, 16:00
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
sweet_dreams, колко месеца ще запазиш този хубав ефект зависи до голяма степен от вида на поставената хиалуронова киселина, от умението на доктора, и не на последно място от собствения ти организъм, доколко бързо той ще я абсорбира.
Но във всеки случай имаш и бонус, печелиш един допълнителен подмладяващ ефект, който инжектираната хиалуронова киселина осигурява!
Д-рката ми каза, че било важно първата седмица да пия много вода, защото хиалуроновата киселина се свързвала с водата и така щяла да се запази по-дълго Звучи ми смешно, обаче наистина се наливам с вода, току-виж помогне А при всички случаи това беше по-скоро експеримент - да се видя с големи устни, и сега си мисля за нещо по-трайно в бъдеще. Обръщане на устните или липофилинг... Въпреки че и за липофилинга не се знае колко точно е траен , а с обръщането май естетическият ефект не е толкова добър...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15th August 2007, 16:31
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Честито мила! Наистина изглеждат много добре! Радвам се за теб! Каза ли ти наистина колко време ще трае ефекта?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15th August 2007, 16:45
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Мерси, Puppito Каза ми 6 до 8 месеца, като ако си сложа втора ампула след 2-3 месеца, щяло да се задържи доста повече. Малко съм скептично настроена, ама да видим Всъщност това не е окончателният резултат, още 1/3 ампула има да ми се слага. Мисля си сега къде да поискам да ми я сложи... Може би на долната устна все пак, че сега горната стърчи малко напред Като ме "довърши", ще сложа нови снимки
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.