IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 7th April 2008, 11:23
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Пострадали при пластични операции

Дали ще е удобно някой да ми изпрати документа за гаранция, който е получил за имплантите. Аз получих само 2 талончета с размера, вида силикон, фирмата производител и сериен номер. На гърба с химикал бе написано; лява, суответно на другия талон дясна гърда и деня, в който са поставени.
Отговори с цитат
  #762  
Стар 7th April 2008, 11:23
senorita senorita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Да кажа и аз за инфекцията и аз имах подобен проблем - инфекция, венозно вливане е т.н. понеже гледам има голям интерес - при мен се появи от скачане на батут, без сутиен, явно гардите много лесно се стресирят и тялото трудно може да се пребори, поради наличието на чуждо тяло - имплант, мисля че простичко го обясних - може на всеки да се случи, при всякакъв инцидент, друг пример - ходех на ски, падах, ставах, влачих се и ....нищо ми нямаше, просто въпрос на момент, и другото важно нещо - болката е ужасна, лекарставата са скъпи, вливат се сутрин и вечер и тъканта се изрязва задължително после, след подобна интервенция направих КК - кой може да каже защо - все още няма заковано обяснени и тя както инфекцията просто става.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 7th April 2008, 12:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ти със кави си и какво те притеснява за гаранцията.Някой ако знае наистина нека да каже аз също изобщо не попитах само съм чела в саита на Георгиев но неразбрах кога е доживотна и кога 5 год(PIP)
Отговори с цитат
  #764  
Стар 7th April 2008, 12:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от senorita
...инфекция...- при мен се появи от скачане на батут, без сутиен...
Това пък кой ти го каза?
Никаква травма не може да доведе до инфекция,а само до капсулна контрактура.Инфекция е възможно да се получи само при операция.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #765  
Стар 7th April 2008, 12:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Цитирай:
Първоначално написано от severinna
Дали ще е удобно някой да ми изпрати документа за гаранция, който е получил за имплантите. Аз получих само 2 талончета с размера, вида силикон, фирмата производител и сериен номер. На гърба с химикал бе написано; лява, суответно на другия талон дясна гърда и деня, в който са поставени.
Северина, аз не разбрах с каква марка импланти си, защото при различните марки, знаеш, има различни гаранции и документи...
Отговори с цитат
  #766  
Стар 7th April 2008, 12:30
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Понеже при първата операция и аз бях с инфекция/лявата гърда и по-голяма част от гърба ми бяха в гной/ и за 3 месеца ме оперираха 3 пъти, да се включа - на мен ми бе обяснено, след изследване на гнойта, че имам болни сливици и от тях са "слезли" бактерии върху сърцето, следователно и в тъканите около импл. и затова се е получило възпалението.Оттам получих и перикардита - възпаление на външната обвивка на сърцето.Махнаха ми левия имплант, стоях 3 месеца само с една гърда/другата страна естествено запълних с нещо/ , оперирах си сливиците, и след това ми поставиха левия имплант пак. Оттогава не съм имала проблеми 13 години, докато не направих КК и се наложи да се махнат старите и да се поставят нови. Мнението на др. лекари беше ,че мнооого рядко причината за тази инфекция са сливици, по-скоро се касаело за замърсени инструменти.
Отговори с цитат
  #767  
Стар 7th April 2008, 13:05
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Добре де, нали затова се правят всичките тези изследвания преди операция !?!? Ако нещо не е било наред със сливиците, това би трябвало да се отрази и на кръвната картина, предполагам?
То вярно, станалото-станало, но ми се вижда малко странно да е било от сливиците!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #768  
Стар 7th April 2008, 13:18
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На мен са ми обяснявали,че най-често инфекцията се получава от замърсяване на самия имплант с бактерии,които се намирали в каналите на млечната жлеза./едва ли е възможна нестерилна обстановка,поне така се надявам де.../Ако има останала капка кърма в каналите,тя инфектирала мястото и цитирам доктора:'става страшно'.А най-често се получавало при периареоларния достъп/около ареолата/,защото много се травмира жлезата.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #769  
Стар 7th April 2008, 16:52
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Пострадали при пластични операции

400 кубика "Eurosilicone"
Отговори с цитат
  #770  
Стар 7th April 2008, 16:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Цитирай:
Първоначално написано от severinna
400 кубика "Eurosilicone"
Значи както и в съседна темичка написах - имат право на безплатна подмяна в рамките на 3 години, за което са ти нужни единствено двете паспортчета на имплантите и епикризата. Тази преференция за смяна обаче я има от миналата година
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.