IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #821  
Стар 10th April 2008, 15:23
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Ще повърна
Отговори с цитат
  #822  
Стар 10th April 2008, 15:30
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Като го знам колко е гнусен като мъж-косми от носа и ушите,зализана на една страна мазна коса и плешиво теме,крив и ужасен,направо искам да извикам от гнусотия като чета какво ти е сторил.

Добре де,още като те е лизал по корема (повдига ми се направо като го пиша само) ох даже не знам какво е трябвало да направиш.Каза ли на съпгуга ти?Аз ако бях на негово място направо го Христов.

Вземи подай една жалба и да се знае Боже ужас,докато си под упойка да прави ааааааааааааааааааааааа не,не направо по-гнусно нещо от това няма,няма,няма,няма.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 10th April 2008, 15:32
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Вкараха ме в стаята няма да обяснявам за повръщанията и всичките неволи по възстановяването ми... сравнително бързо се оправих. Исках да се махна по-бързо от там и не исках повече да срещам този изрод. Лошото беше че трябваше да отида да ми махне конците. Когато легнах на масата започнах неистово да се треса и да плача. А той ми говореше през това време че имам проблем с нервите и да отида на психиатър. Не обелих и дума... никой нямаше да ми повярва ... все пак бян още под упойка когато се случи вс това... можеха да решат че съм сънувала... и какво ли още не....
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #824  
Стар 10th April 2008, 15:36
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Да,наистина това би му било супер оправдание-че си била под упойка и си сънувала.Леле милата ти.А добре де,на съпруга ти не му ли каза?Той мисля би ти повярвал?
Отговори с цитат
  #825  
Стар 10th April 2008, 15:37
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Най-най-най-най искрено ти съчувствам за станалото и направо съм потресена от станалото......
Отговори с цитат
  #826  
Стар 10th April 2008, 15:39
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Беше забравил да махне един конец, но отидох в клиника Нефертити и там ми го махнаха . Не съм се срещала повече с това.... незнам как да го нарека...гнусно творение на човешкият род.
Резултатът от операцията не е мн добър... иска ми се да сложа силикон на по-малката( защото въпреки всичко едната пак е по малка от др. но да си призная УЖАСНО ме е страх!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #827  
Стар 10th April 2008, 15:41
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Добре де, не можеше ли да се напише жалба, да се заведе дело, най-малкото случая щеше да се разчуе и вероятно щеше да бъде уволнен да се вдигне скандал, да се информират медиите... Това вече е наистина престъпление, Хани ти направо си извадила късмет съпоставено с тази история. Ега ти влечугото нещастно, как така ще се гаври с хората, ееее...
Отговори с цитат
  #828  
Стар 10th April 2008, 15:44
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Само да добавя, че страшно ти съчувствам и ужасно ме е яд на този. Той трябва да бъде наказан, такава наглост, това е болен мозък!
Отговори с цитат
  #829  
Стар 10th April 2008, 15:44
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Не посмях да кажа на никого... мъжът ми сигурно щеше да го застреля ... и после какво... да го лежи като за човек!?!?!?!?
Нямаше никакъв смисъл.... яд ме е само че не можах нищо да направя за да не пострада и някой друг...
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #830  
Стар 10th April 2008, 15:44
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Ако наистина го искаш,има добри хирурзи,които биха се справили много по-добре от..даже няма да го споменаваме повече.Не знам как изглеждат гърдите ти,но аз от моята ринопластика така да се кажа има къде да се иска повече,но никога не бих се върнала при него след случилото се на теб.Виж,скъпа ние тук всички бихме те подкрепили и ще ти даваме положителна енергия и само хубави емоции ако се решиш да си сложиш импланти.Пращам ти много целувки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:51.