IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st September 2009, 00:48
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Абе, да ти кажа аз не съм най-добрият съветник относно трайността на резултата, защото никога не докарвам нищо докрай. Последната година бях в сериозна депресия и си бях отгледала 5 нови килца и един хубавичък целулит и си живеех спокойно, защото нямах намерение да ходя на море. Обаче като ме изненадаха от агенцията с едни анагажименти на плажа в Албена, просто ми премаля. Имах 3 седмици да се оттърва от тая гад или трябваше да откажа. Реших да не се предавам. Взех си калта, също мултиактивния крем на Венус, който мажех сутрин и Bi-phase-то на Leocrema за вечерта. Разбира се включих и неизменните контрастни душове и кафе-пилинг. Минах само на плодове и зеленчуци и правех упражнения през ден. Успях да я уморя тая гад навреме, колкото и невероятно да звучи! Обаче като се върнах в София, пак я подкарах през просото и през ден не упражнения, ми Макдоналдс, а за мазане въобще не се сещах. Ама така е, това прави депресията с жените
Истината е, обаче, че каквато и процедура да избереш, ще трябват поддържащи, дали в салон, дали вкъщи. Както с всяко нещо и тук номерът е в постоянството.

Целулитът специално ми е един от малкото проблеми, дето ме тровят сериозно, та съм преровила целия нет (и не само), затова и толкова смело ти препоръчвам процедури и мазила Препоръчвам калта, защото ми се вижда доста добра алтернатива на въпросните гипс бермуди, а така ще спестиш пари за масажи, които, както вече споменах, са по-важни в случая. А и по колкото повече начина атакуваш врага, толкова по- бързо ще го елиминираш! Което ми напомня, че от понеделник и аз започвам войната наново, надъха ме
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st September 2009, 17:09
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Мерси, Tally! Значи ще взема и аз да пробвам с тази кал. Относно храненето - аз уж внимавам какво ям, понякога стигам до истерии с моите хранителни режими - например няколко дни да ям само зелена салата и малко задушени зеленчуци + пиене на много вода. След 5-6 дни ми писва и започвам да се храня нормално (аз по принцип от много време не ям мазно, пържено, месо много-много не ям). Със сладкото имам понякога проблеми, по принцип уж не ям, не ям, ама като подивея мога да погълна цяла торта сама. И все се тормозя от това, че един път не мога да си стегна малко психиката и да имам малко повече воля!
Та...контрасните душове и аз ги почнах - нещо ужасно е! Ама търпя! А като почна и да се мажа ще споделя какво се случва...
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st September 2009, 17:11
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Но като ми каза, че си го уморила вече един път със сигурност ми вдъхна много надежда!!!
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd September 2009, 21:49
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

И аз се самовдъхнових покрай тебе, почнах си наново тичането и от днес ще пробвам с НВД и другите изброени неща. Само моля ти се, тия драстични диети само на зелена салата да ги махаш. Избери си по-добре някой балансиран режим на хранене. Чистосърдечно, като бивша анорексичка ти се моля, по-добре даже целулит да имаш малко, отколкото да гладуваш! Айде успех и ще се хвалим с резултати
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th September 2009, 01:48
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Хех, ще се хвалим, дано да постигна и аз нещо, че... относно такива процедури и диети хич не съм от дисциплинираните, уви!
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th September 2009, 15:55
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Ей, Tally! Абе... при мене тея контрасни душове сякъш дадоха резултат, колкото и малко време да съм ги правила, сякъш има промяна. Ама мойто положение не е и много зле, де, по принцип кожата ми си е гладка, само като стисна се появяват нерабнинки. Тъй, че ще излезе, че май действат душовете
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th September 2009, 16:58
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Е, ще действат като си постоянна наистина мн помагат и пилинга с кафе също. Аз си купувам най-евтиното кафе в магазина: една лъжица кафе разбърквам с малко вода и в микровълновата за няколко секунди, после разбърквам с една лъжица мед и веднъж, максимум два пъти седмично се ексфолирам, докато се къпя. Иначе има и мн други варианти на кафения пилинг, всеки по вкуса си го прави, може и утайка да използваш, но аз предпочитам да го правя с прясно кафе, за да са си всичките полезни съставки вътре. Айде и чакам пак отчет скоро
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th September 2009, 23:33
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

На мен, обаче при контрасните душове от студената вода ми става толкова студено, че чак ме заболява кръста това май не е добре... Аз като пускам студената вода я пускам наистина ледена... Така ли трябва? (А горещата почти вряла) Май... не трябва така
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гипсбермудиборбатацелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.