IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 8th November 2007, 16:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Бюти, защо така се ядосваш? НОсрмално е да има всякакви мнения по всички въпроси, някои положителни, други отрижцателни. И аз например нямам импланти в гърдите, но не веднъж се е слувало да давам информация на питащи момичета, защото от как съм тук, съм изчела доста информация и считам, че до някъде съм компетентна(Не е като да нямам никаква информация, а тя се придобива с времето, и с много, много четене...)

При мен дефакто има някакъв ефект, но е малък, тост аз лично не виждам разлика, но хората виждат(даже ми се струва адски странно как успяват да забележат )

Според мен нямах оток, защото мазнината, както вече казах, беше инжектирана по-дълбоко, в дермата, така се прави и с хиалуроновата киселина, за да има едногодишен ефект, а не такъв, че като излезеш от кабинета и пресечеш улицата, вече да нямаш устни...

Моят мъж като е питал доктора колко време ще ходя така(защото на операционната маса съм имала оток и устните наистина са изглеждали огромни), докторът и асистентът му казали, че поне 10 дена ще съм так(значи изхождат от опита си). Аз, обаче докато се събудя и докато дойда на себе си, да се погледна, изобщо вече нямах оток, нито изглеждах като извънземно, а напротив, всичко беше съвсм нормално. Защо е така не знам, според мен и собственият ми организъм има някаква роля за това нещо..

Иначе Стоянов беше правил и на някой друг участник устните с липофилинг(сега се опитвам да сис помня на кого!, но и там, ако си спомняте нямаше такива отоци като на Деси. Изобщо на много хора в предаването им правиха липофилинг, но както сте забелязали само на Деси отоците правиха впечатление, защото наистина бяха доста стряскащи..Смея да вярвам, че е така, заради това, че тя имаше някакво заболявае и както Стоянов каза в живото предаване, възстановяването при нея е по-трудно и нещата трудно могат да се предвидят.

Бюти, ти като се прави при Стоянов като на Деси ли ти бяха отоците?

А следващият път, мисля при Анастасов, същите ли ти бяха устните, както първия път(тост след процедурата изглеждаха ли еднакво, със същите отоци)?
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.