IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2007, 20:17
jenq_kostova jenq_kostova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране hi

днес бях при Джамбазов.Стори ми се сериозен човек,обясни ми как работи и как процедира при ринопластиката,отговори на въпросите ми и ми каза да отида още веднъж на консултация.Не знам....хайде помагайте....някой ходил ли е при него,ваши близки,резултати?
ааа и прегледа е 20 лв.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2007, 14:58
jenq_kostova jenq_kostova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

mays,какво стана ходи ли при Джамбазов?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th April 2007, 12:55
elica81 elica81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 5
По подразбиране Здравейте!

Моята ринопластика при доц.Джамбазов беше на 28.03 в Каспела.
Имах гърбица и изобщо не харесвах профила си. Аз съм много страхлива в болници и незнам как се реших ..още се чудя. Отношението на целия екип в болницата беше страхотно.Всички бяха много добри и преди операцията отделиха време да споделя с тях притесненията си. Днес е осми ден след операцията ми и се чувствам добре здравословно. Вчера ми махнаха гипса и не мога да опиша вълнението и радоста си от това което видях. Още ми е подуто лицето а и самия нос ,но профила ми изглежда по добре от преди. Надявам се всичко да е добре и в бъдеще. Ще пиша пак ако има нещо ново около мен и моят нос
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd September 2009, 01:52
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Мога да кажа само хубави неща за доц.Джамбазов,отличен лекар и страхотен човек преди 20 дена си направих риноплатика при него и съм повече от доволна.за прегледа дадох 30 лв. операцията 1500лв. и това беше повече не съм плащала.на всички имейли ми е отговарял винаги и то само до ден/два..когато му се обадя все не ми вдига ама аз се научих де вече му пиша смс и тогава ми отговаря.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДжамбазовотПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.