IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th August 2006, 21:06
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

девойки да действаме с вас съм!Номера ми на кю-то е329742285 ако някой реши да ми пише и ще се разберем нещо.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th August 2006, 21:27
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th August 2006, 21:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

тоя некадърник май е завършил шев и кройка, а не пластична хирургия
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th August 2006, 21:31
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zuzina
Цвети-лекарите казват, че е добре дори по-рано - преди 1 клас, за да се избегнат подигравките в училище. Сега пък цялото СОУ знае и коментира, всички се взират и т.н. той беше вече 2 клас и всичко това месеци наред беше филм за тях- операции, болнични, лента на главата, дори веднъж едно момче го дръпнало и му се отвори 1 шев! Изобщо голям ужас, особено пък с този резултат, дето не е за гледане!
Малвина, чела съм твоята одисея, и точно това ме подтикна да пиша.Сигурна съм, че визуално те познавам- висяхме пред кабинета му почти всяка седмица от септември 2005 до април 2006. А за идеята да се обединим и да предприемем нещо-не мога да подложа детето и на това, просто не мога!
Господи не мога да си представя какво си преживяла ти и синът ти ,много ми стана мъчно,милото дете,още веднъж стискам палци да се възстанови иушите му да станат мн хубави,защото още като дете аз разбрах колко може да са жестоки децата ,несе притеснявай нищо не е загубено и винаги решение има,по-добре ,че е по-малък а не е в пубертета ,че тогава щеше да е мн по-трудно.Важното е той дас е поуспокой след травмата, а за децата в училище важи и че бързо забравят така че не се притеснявай
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th August 2006, 22:10
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Благодаря ти, Цвета!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th August 2006, 22:43
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Ужас като чета колко нещастия е причинил тоя Калудов стигам до умозаключението,че заслужава позорна и мъчителна смърт!или най-малкото найстина забрана да практикува за цял живот и дълга присъда.Колко само надежди е опропастил...zuzina,Malvina,Вили,м сля че бяхте едни от многото на който този некадърник е навредил...надявам се да намерите решение на проблемите,който ви е причинил и да получите възмездие...поне чрез гласност да спрете шарлатанина преди да е навредил и на други!
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th August 2006, 22:50
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seoan
Ужас като чета колко нещастия е причинил тоя Калудов стигам до умозаключението,че заслужава позорна и мъчителна смърт!или най-малкото найстина забрана да практикува за цял живот и дълга присъда.Колко само надежди е опропастил...zuzina,Malvina,Вили,м сля че бяхте едни от малкото на който този некадърник е навредил...надявам се да намерите решение на проблемите,който ви е причинил и да получите възмездие...поне чрез гласност да спрете шарлатанина преди да е навредил и на други!
Благодаря за куража!Това не го пожелавам на никого да го преживее.Все съм чувала ,че трябва силна психика за една пластична операция и моята е такава,но щом и аз взех да не издържам на гледката....От една такава операция ,човек може да превърти и си е точно така.Отиваш на операция ,защото нещо не ти харесва и имаш комплекси,а след нея си още по депресиран и комплексиран и само гледаш и се чудиш какво да правиш.А и страха от следваща вече е по голям,защото в нищо не си сигурен вече.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th August 2006, 23:13
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Момичета и аз ви съчувствам искрено и ви желая успех във всичко
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th August 2006, 23:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За преживяванията на Малвина съм чела(между другото,Малвина,какво стана с последните опасения,надявам се всичко да е наред),ама сега като гледам още колко много има,
Мога да си представя защо повечето от вас не искат и името да му чуват вече.Решите ли да предприемате нещо срещу този касапин,отново ще минете през целия емоционален шок,аз самата на ваше място момичета не знам дали бих го направила.И все пак като се замисля колко много други момичета бих могла да спася....да,май бих.
Каквото и да решите,стискам палци на всички ви и ви пожелавам повече никога да не минавате през подобен ад,на тези които са решили да правят повторна операция при някой друг-съвсем скоро да видите в огледалото това,което искате
Осведомявайте ни какво сте решили,целия форум ви подкрепя и е с вас
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th August 2006, 00:08
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаКалудов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.