IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 10th January 2010, 11:52
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Аз съм малко странна в избора си на филми. Рядко гледам някой популярен за момента филм. На кино ходя основно през лятоото - сезонът на романтичните комедии с Дженифър Анистън . Иначе обожавам стари филми - Хичкок . Страшно много ми харесва простотата на самия филм - без някакви специални ефекти, без лиготии. Впечатлява ме и този прототип за жена, който създава Хичкок. Тя е нежна, красива, но силна, много стилна... Грейс Кели . Логично, голяма фенка съм на Мерилин Монро. Гледала съм някои от по-известните и филми. За съжаление трудно се намират.
  #1892  
Стар 10th January 2010, 12:35
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

благодаря за информацията ^

Surrogates - годината е незнамсикояси, човечеството ползва робо-двойници и всички си седят вкъщи с некви лепенки по главите, докато двойниците им обхождат планетата, действат и чувстват вместо тях. Явно много нашумял сценарии, ползван от assassins creed, avatar, сега и тва.
Оттам нататък филма е нищо особено, сценария наподобява на човека паяк или батман, където зад всичките злини стои един супер вкиснат тип..
Не разбирам за кво и брус Уилис трябваше да участва
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #1893  
Стар 10th January 2010, 13:02
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
благодаря за информацията ^

Surrogates - годината е незнамсикояси, човечеството ползва робо-двойници и всички си седят вкъщи с некви лепенки по главите, докато двойниците им обхождат планетата, действат и чувстват вместо тях. Явно много нашумял сценарии, ползван от assassins creed, avatar, сега и тва.
Оттам нататък филма е нищо особено, сценария наподобява на човека паяк или батман, където зад всичките злини стои един супер вкиснат тип..
Не разбирам за кво и брус Уилис трябваше да участва
Аз заради него най-вече се подлъгах да го гледам.Нищо особено,но става за губене на време.Иначе харесвам фантастика.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
  #1894  
Стар 10th January 2010, 13:07
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Patety, пробвай със "Here on Earth". Гледах го преди време по btv и ми стана от любимите.
  #1895  
Стар 11th January 2010, 11:09
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Кажете някоя готина драма от 2008 или 2009 г.?
  #1896  
Стар 11th January 2010, 11:13
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

тхе кюриъс кейс оф бенджамин бътън, подмяната :P Защо е това ограничение в годините, преди 2008 си ги изгледал, или?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #1897  
Стар 11th January 2010, 12:07
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Гледах Дориан Грей. Не е нещо супер впечатляващо, особено като знаеш какво ще се случи, но някак ми хареса и не съжалявам
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #1898  
Стар 11th January 2010, 14:04
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз жанра драма малко го пропускам
но професия жиголо
spread бива
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
  #1899  
Стар 11th January 2010, 16:08
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

http://www.imdb.com/title/tt0365089/
  #1900  
Стар 11th January 2010, 16:35
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Гледах Дориан Грей. Не е нещо супер впечатляващо, особено като знаеш какво ще се случи, но някак ми хареса и не съжалявам
Мен ме изкефи също, е книгата е по-готина - но пък играта на главния герой е впечатляваща и ми беше интересен. Но си е депресарски, то и няма какъв друг да е.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазафилми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.