IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th August 2007, 13:28
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране Някои слагал ли си е филър SURGIDERM 30?

здравеите на всички.моя приятелка която отдавана слага филъри ми се обади да ми похвали някакъв препарат SURGIDERM 30 .искам да ви попитам ако някои си е слагал нека каже дали издържа поче4е от другите защото аз съм си слагала 3 пъти Метрадекс и е такъв боклук 4е нямам думи.целувки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th August 2007, 10:35
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Къде си слагаш филър ? В устните ли ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th August 2007, 15:34
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

да бе .ама това е някакъв какъвто не го бях 4увала.ако някои си е слегал нека изкаже мнение .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd August 2007, 14:01
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

с този мантридекс и аз се излъгах
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th November 2007, 16:30
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Аз съм си слагала, хубав е.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th November 2007, 18:01
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Криста колко издържа SURGIDERM 30
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th November 2007, 18:22
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Ох, ми да ти кажа индивидуално е.Малко като при липофилинга.При някои хора се абсорбира по-бързо, при други по-бавно.6 месеца със сигурност.Освен това първият път дърпа най-бързо.Аз върху себе си имам наблюдения, че има нещо като натрупване.Сега не съм си слагала от една година нищо, и на теория устата ми трябва да е върнала първоначалния си вид, но всъщност изобщо не е така.Не знам дали има някакви остатъци (по-скоро не) или се образува фиброзна тъкан, която създава този ефект, а и да ти кажа ми е все тая! Мисълта ми е, че когато започнах с филърите чувствах нужда да слагам на 6 месеца, а сега съвсем спокойно карам една година....Освен това Surgiderm 30 e най-плътната формула, която се преопъчва за назолабиалните бръчки, седи по-твърдо на устата, но пък създава повече обем и май се абсорбира по-бавничко....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th November 2007, 19:05
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Благодаря за инфото ,и аз още се чудя с какво колебая се м/у липофилинг ,оперативно и с филър ужас все си мисля ,че оперативно е най удачно ама и няма много мнения по въпроса
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th November 2007, 22:19
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Благодаря за инфото ,и аз още се чудя с какво колебая се м/у липофилинг ,оперативно и с филър ужас все си мисля ,че оперативно е най удачно ама и няма много мнения по въпроса
Истината е, че нямам идеален вариянт за устни, не е като при другите корекции....Моя приятелка си прави гърди при Тепавичарова и тя и беше казала същото...Мислех, че оперативното ( и продължавам да го мисля) е най-добрия за момента метод, но имам нужда от повече инфо и снимки за да се подложа.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th November 2007, 23:55
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

А снимките на устни в сайта на д-р Ильо Стоянов не са ли именно от оперативно уголемяване
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоислагаллисифилърSURGIDERM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.