IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd July 2008, 14:55
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране Моля за съвет...

Здравейте, много се извинявам ако има подобна тема, но аз не я видях. Преди седмица правихме секс с приятеля ми в последния ден от цикъла ми, пазихме се уж всичко точно, но вчера от нищото той ми изтърси, че докато махал презертива може да се е "разсипало" малко както той се изрази. Направо щях да го убия, че не ми е казал веднага...Аз пък взех, че се притесних много, защото усещам някакво придърпване в яйчниците и разни други неща, който веднага причислих към симптоми на евентуална бременност. Днес си взех тест за да се успокоя малко, лентичка отрицатален, но знам че толкова скоро резултати не са много надежни. Въпроса ми е кога мога да повторя теста за да имам по-сигурни резултати, защото ако чакам закъснение чак след две седмици ще се побъркам дотогава, а пък и аз по принцип съм голяма паника. Благодаря предварително ако се намери някой, който да отговори на глупавия ми въпрос.
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd July 2008, 16:47
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Малка е вероятността да си забременяла предвид цикъла ти Някои тестове (провери кои) дават резултат седмица след акта. Не се хвърляй излишно в тревога, след няколко дена си направи пак
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd July 2008, 17:03
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Ама закъснява ли ти що става
аз правех веднъж секс без презерватив и си помислих че партньора може да не е сто процента сигурен , че ме е опазил и от притеснение всички симптоми ми се изсипаха и болки в корема и 20 дневно закъснение

Спокойно пробвай с тест, за който пише че може по-рано да провери дали
не си бременна , но мисля, че няма
аз винаги преди цикъл като ми закъснее даже усещам нещо като трептене , когато съм правила обезопасен секс
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd July 2008, 18:08
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Ами още не закъснява ама въпреки всичко аз си се шашнах. Дано и при мен цялата тази работа със симптомите да е от притеснение. Явно паниката не води нищо добро след себе си Аз днес аптекарката я подложих на такъв кръстосан разпит докато накрая измъкнахме някакъв тест, който се води от по-ранните ама и тя горката не беше много убедена, че найстина не само се води такъв. Явно ще гледам да я карам по-спокойно няколко дена и ще направя още един. Мерси за отговорите
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.