IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 15th March 2010, 15:46
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Със същия риск - аз също.
Отговори с цитат
  #892  
Стар 15th March 2010, 15:49
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Не мисля, че някой е дал неадекватен съвет по отношение на glamour92. Тя може би просто все още не се е ориентирала към правилното хранене и за това търси съвет.
Аз не съм много веща, но според мен, glamour92, менюто ти не съдържа никаква храна. Тялото ти има нужда от храна Хубаво е да фиксираш храненията за деня и да се ориентираш кога какво да ядеш. Всичката храна, която си посочила за днес е подходяща единствено за междинно хранене, не и за основно. Трябват ти протеини и зеленчуци на обяд и на вечеря; на закуска въглехидратите. Ако искаш от отслабваш така няма да стане. По този начин единствено ще отслабнеш организма си. Успех от мен
Отговори с цитат
  #893  
Стар 15th March 2010, 17:51
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от glamour92
На 17 съм,висока 1,62м и тежа 46 килограма.Много бих искала да сваля 3-4 килограма,но проблемът ми е,че постоянно ми се хапва нещо и хич не мога да се сдържам Миналата година успявах да спазвам нещо като режим и си поддържах тегло 41-43 кг без проблем,ама сега...
Ходя на фитнес от почти 2 години,г/д 3-4 пъти седмично.Това е за мен :P
Иначе за днес
10,30-3препечени филийки Вита с маргарин(знам,че са много )
3 доматчета
кафе
Мисля да обядвам в училище 1 кисело мляко и 1 ябълка и да пропусна вечерята и това да е за днес :P
Хайде,до после и лек ден на всички
Ох,добре,че съм полюбопитствала значи Бях си казала,че повече тука няма да споменавам мерки мои и т.н., но просто не мога да се сдържа за да не направя сравнение и да ти кажа,че това,което искаш е налудничево Моята костна структура също е финна(имам предвид леки кокали за сметка на месцето),обачеее...сега съм 161 см и съм 44 кг. и честно да ти кажа,по-малко от това става много много грозно...Просто с твоя ръст и килограми мисля,че изглеждаш добре,а и щом 2 години ходиш на фитнес сигурно си и стегната и имаш мускули,които тежат повече от мазнините.. Така,че е излишно да те мъчат сега 3-те филийки Вита,които си изяла сутринта(това са едни 200 калории),просто маргарина не е полезен,а ти се храни с хубави неща и хапвай добре,изобщо не мисли за отслабване
Отговори с цитат
  #894  
Стар 15th March 2010, 19:01
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Момичета, защо спряхте да си пускате менютата? Чувствам се малко тъпо аз да пускам моите, а никой друг да не го прави . Пък и ще се радвам на коментари. Ето за днес:
9.00 сандвич от 2 филийки пълнозърнест хляб с йогурт от билки (като крема сирене е)
10.00 ябълка
13.00 зелева салата със зехтин + малка печена свинска пържолка с горчица + порция картофено пюре
16.00 накиснати овесени ядки в портокалов сок с 1с.л. овесени трици, с 1ч.л. сусамово семе, малко орехи и канела и 1ч.л. мед, а и 1 мъничка ябълка рендосана вътре
18.00 зелева салата със зехтин + 2 варени яйца и 50г сирене
Отговори с цитат
  #895  
Стар 15th March 2010, 19:22
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Момичета, защо спряхте да си пускате менютата? Чувствам се малко тъпо аз да пускам моите, а никой друг да не го прави . Пък и ще се радвам на коментари. Ето за днес:
9.00 сандвич от 2 филийки пълнозърнест хляб с йогурт от билки (като крема сирене е)
10.00 ябълка
13.00 зелева салата със зехтин + малка печена свинска пържолка с горчица + порция картофено пюре
16.00 накиснати овесени ядки в портокалов сок с 1с.л. овесени трици, с 1ч.л. сусамово семе, малко орехи и канела и 1ч.л. мед, а и 1 мъничка ябълка рендосана вътре
18.00 зелева салата със зехтин + 2 варени яйца и 50г сирене
Rocksteady,аз ще ти кажа моето меню хихи
10:30-1 препечена филийка Вита с лютеница и 1 варено яйце
11:15-2 шоколадови бонбона(трюфели по-скоро 57 % какао)
17:00-200 грама печена със зехтин Пъстърва и зелева салата с 1 морков
18:15-Още една зелева голяма салата си направих с много оцет,както я обичам
През целия ден литър и половина течности (чай и вода)
Но ще изпия сега още 500 милилитра да чукна 2 литра за деня
Отговори с цитат
  #896  
Стар 15th March 2010, 19:28
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Печена пъстърва*
Сори,ама като няма едит !
Отговори с цитат
  #897  
Стар 15th March 2010, 22:34
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Момичета, защо спряхте да си пускате менютата? Чувствам се малко тъпо аз да пускам моите, а никой друг да не го прави . Пък и ще се радвам на коментари. Ето за днес:
9.00 сандвич от 2 филийки пълнозърнест хляб с йогурт от билки (като крема сирене е)
10.00 ябълка
13.00 зелева салата със зехтин + малка печена свинска пържолка с горчица + порция картофено пюре
16.00 накиснати овесени ядки в портокалов сок с 1с.л. овесени трици, с 1ч.л. сусамово семе, малко орехи и канела и 1ч.л. мед, а и 1 мъничка ябълка рендосана вътре
18.00 зелева салата със зехтин + 2 варени яйца и 50г сирене
rocksteady аз бих яла междинното в 16 ч. сутрин на закуска,а на негово място по-удачно е да хапнеш сурови ядки,плод или кисело мляко.
Ice Cream имаш много голяма дупка в менюто -от 11ч до 17ч. Май си пропуснала обяда

Ето моето меню за днес

овесени ядки,ленено семе,орехи,канела,настърга а ябълка
1/4 помело
омлет от яйце,извара,броколи+салата от моркови
портокал
пъстърва на скара и зелена салата

около 3л.течности
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #898  
Стар 16th March 2010, 08:27
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Аз съм 1,60 и също съм била 42 кг...много е малко...замисли се...Както бях 42 така станах и 39 за да отслабна...
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #899  
Стар 16th March 2010, 09:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мда, понечих да пиша за подсладителите, но като прочетох и поста на "туй" дете 46-килограмовото и ми се отписа
Все пак: изкуствените подсладители са карцерогенни, а сладкото по принцип не е токсично, а вдига нивото на инсулин в кръвта, което води до повишено чувство за глад и още тъпчене.
Много набързо го обясних, но това сме го дъвкали и предъвквали, а и в Гугъл много лесно се намира информация
Отговори с цитат
  #900  
Стар 16th March 2010, 12:06
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Вчера хапнах някакво мюсли, дето не трябваше да го ям ...
Реших да правя компания на все още пищещите менюта

Та за днес:
кафе (няма да го пише всеки ден, но го има без изключение)
салата от 2 домата, 2 малки тиквички, половин краставица, бучка сирене, малко кисело мляко и магданоз
межд. - кисело мляко към 200 гр.
броколи с млечен сос
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.