IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th November 2007, 22:23
taq taq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: sofiq
Мнения: 14
По подразбиране

То като се замисля винаги си заслужава човек да опита...ама идеята ми е после да не се наложи цял живот да си пуши тая пластмаса...нали все пак има никотин в нея...това не я ли прави също толкова опасна
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th November 2007, 22:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, също толкова опасна я прави, не знам как много хора продължват да се връзват и да се самозалъгват. Погледнато от психологическа гледна точка, прави я дори по- опасна от обикновената цигара, защото там малко или много ни преследва чувство на вина, че пушим, благодарение на което някои успяват да си налагат малки ограничения. С тази цигара това чувство изчезва, щото си мислиш, че вече не пушиш нещо вредно, напротив. И в един момент може да стане дори така, че да приемаш дневно повече никотин, отколкото си приемал с обикновените цигари.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st December 2007, 14:52
Psychonaut Psychonaut не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Аз я ползвам и не мисля, че е опасна. Най-готиното е, че можеш да си дръпнеш 2 пъти и да я оставиш, а не си длъжен да изпушиш цяла цигара, както става, след като запалиш обикновена. Така минаваш с доста по-малко никотин. Освен това, никотинът далече не е толкова зарибителен, колкото навика. И още нещо - когато сложих на майка ми пълнител без никотин, тя въобще не усети и това не я притесни по никакъв начин. О, да, никотинът в един патрон, който пушиш за няколко дена е колкото количеството в няколко кутии цигати и то от силните. Това, според мен означава само едно - навикът е проблема, не никотина.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st August 2010, 04:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

на бившият ми хич не ми действаше
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st August 2010, 08:39
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Аз си взех преди няколко месеца и то някаква китайска евтина. Свърши ми много добра работа от 3 кутии на ден ги свалих на една, а имаше моменти, в които и половин ми стигаше. Никотина в тези цигари, успокоява никотиновия глад на зависимите пушачи, това колко е силен си решавате като си купите капките, има силни, леки и много леки, както има с и без аромати.
Но преди всичко трябва да имаш нагласа, че искаш да спреш или да намалиш цигарите, защото ел. цигарата само помага, не върши чудеса.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st September 2010, 11:20
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Помага, а колкото до никотина в нея - има си пълнители с всякакво съдържание на никотин, аз постепенно започнах да си я зареждам с пълнители без никакъв никотин.
__________________
Когато минаваш през ада, не спирай да вървиш
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th November 2010, 13:11
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Аз също използвах електронна цигара и съм доволна от ефектът от нея.От три месеца вече не пуша а пушех десет години преди това. Не мисля че е опасна.На мен тя ми помогна.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th November 2010, 20:57
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Здравейте
Относно тази цигара - приятелят ми я пуши вече повече от година.Поръча си я от Англия (като периодично си поръчва никотинови капки и батерия - доста рядко).Излезна му дефакто доста по-изгодно от колкото да пуши,а и е доволен.Вярно апетитът му се усили,но както пише в по-горния пост дръпне 2-3 пъти хвърли я..после пак
Като запали нормална цигара даже лошо му става..
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Електроннацигарадеиствали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.