IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4591  
Стар 31st March 2012, 10:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Туй не е верно. Не че сме ниски ами просто имаме проблем в краците. Едната половина бг мъже ходят на буквичката О, другата на буквичката Х. Ако се стегнем да ги държим по-прави одма печелим 15см. Ма туй с кривите краци пак некъф проблем с гена беше, или нещо такова.

Ма ви нахранихме бг мъжете яко... Мн ясно, че ще ни държите на сухо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4592  
Стар 31st March 2012, 10:33
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Туй с краката го забелязах още като ученик. Ритахме топка по цял ден и половината голове се вкарваха "през ушите"- между краката, демек. Нимойш намери един прав вратар! Е, имаше и снажни, и убави, ама и с тях в съблекалните не се траеше от миризми и пот. Ген, кво да праиш..
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #4593  
Стар 31st March 2012, 11:35
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

ЗДравейте!
След множество консултации по моя проблем с ПИП - в крайна сметка ще се сменят. Сега идва другият проблем. При кой??? Заякова иска цена от 3500 ЕВРО за Ментор. При Динев - 1200 Евро за Арион. Не знам защо съм се насочила към Ментор...По- скъпи и уж по-добри са? При единия само имплантите, при другия и операцията. Не разбирам тези процедури. Единия казва. че трябва от надмускулно да мина на подмуискулна, другия казва не е проблем. Консултирах се и с Американската клиника в Истанбул - за Ментор - 4000 Евро (или 4500) зависи от това ще има ли почистване вътре, ако има изтичане. от Евросиликон съм се отказала. Какво ще ме посъветвате?
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4594  
Стар 31st March 2012, 11:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stiuardka Виж мнението
ЗДравейте!
След множество консултации по моя проблем с ПИП - в крайна сметка ще се сменят. Сега идва другият проблем. При кой??? Заякова иска цена от 3500 ЕВРО за Ментор. При Динев - 1200 Евро за Арион. Не знам защо съм се насочила към Ментор...По- скъпи и уж по-добри са? При единия само имплантите, при другия и операцията. Не разбирам тези процедури. Единия казва. че трябва от надмускулно да мина на подмуискулна, другия казва не е проблем. Консултирах се и с Американската клиника в Истанбул - за Ментор - 4000 Евро (или 4500) зависи от това ще има ли почистване вътре, ако има изтичане. от Евросиликон съм се отказала. Какво ще ме посъветвате?
Здравей!
Вероятно Заякова ти иска толкова много, защото държи да минете подмускулно, а това си е цяла нова операция с оформяне на нови джобове. Динев ги слага предимно надмускулно, ако не променя джоба е нормално да не взима скъпо.

Ти какво си решила за позицията? Държиш ли да останеш надмускулно? Ако да, т.е. няма никаква корекция на джоба, а само подмяна, може да смениш на Ментор за 1800-2000 евро. Така вървят цените при софийските хирурзи.
Динев не работи ли с Ментор?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4595  
Стар 31st March 2012, 12:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз препоръчвам Заякова от изброените от теб. И да са подмускулно.
  #4596  
Стар 31st March 2012, 12:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз препоръчвам Заякова от изброените от теб. И да са подмускулно.
Аз бих го препоръчала същото, но знам, че принципно мн малко жени се навиват да минат от над под. Само ако имат проблем.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4597  
Стар 31st March 2012, 12:38
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Да, и на мен Динев ми каза, че ако няма промяна във формата, мога да си остана НАД. А относно Ментор каза, че може да ми ги поръча, като си заплатя само тях. Във ВМА искаха Евросиликон, пак цена 3500 Евро. Разликата в цените не е малка. А Динев добре ли слага подмускулно? Нямам наблюдения.
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4598  
Стар 31st March 2012, 12:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Надмускулните създават доста проблеми и дори и най-добрите хирурзи не могат да ти гарантират липса на проблеми, за това и силно държат на подмускулните. Все пак, щом сега ще правиш реоперация заради проблем не е ли най-добре да направиш възможно най-добрия избор и възможно най-сигурната реоперация ??? Не прави компромиси от финансова гледна точка, а разучи най-безопасния и сигурния възможен вариант, хирург и така нататък.
  #4599  
Стар 31st March 2012, 13:46
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Притеснява ме резултатът...от НАД към ПОД
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4600  
Стар 31st March 2012, 15:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Естетическия резултат би трябвало да е по-добър. Въпреки, че понякога има много сполучливи надмускулни гърди.

Това е решение, което трябва да вземеш много внимателно и обмислено. Така и така ще лягаш под ножа, според мен е добре да избереш по-добрия вариант в дългосрочен план, а именно - подмускулно.
Динев е известен с надмускулното си поставяне, не бих му се доверила за подмускулно. Заякова наистина е по-добрия вариант. Ако парите не те притесняват, мисля, че си се насочила добре към нея.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.