IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 9th July 2009, 19:17
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране

здравеите,аз мога да кажа 4е не разбирам вси4ки които толкова я одумват.жената е много приятна.обяснява та дори те спира и съветва,клиниката е малка но сладка и моето мнение е 4е тя е доста хубава жена.постара се определено,искам да кажа 4е тя направи много хубави устни.аз исках пове4е но мисля 4е това което тя направи е супер,исках силикон съ6то но тя каза не6то много вярно сложи си киселина и виж дали 6те ти стои и дали ти 6те се хареса6 и после слагаи не6то перманентно.ПРАВА Е!!!пове4ето слагат силикон и то доста,и тои не им седи и не се харесват за това и казват ми не бе6е сполу4ливо.ми то сие сполу4ливо само дето не им стои ма лакомията това прави.Тя каза следното........сложи киселината ,виж дали 6те ти ходят такива устни,форма големина,дали 6те паснат на лицето ти свикни малко така и така 8 месеца има6 после сложи имплантанти например които да ти останат ъа винаги.Благодаря на др.Калкова и на Бабри за снимките и думите и подкрепата.усните ми са страхотни,седчт ми супер .вси4ки ме харесаха,в на4алото бяха подути 3 дни може би 5 .др.Калкова направи наи страхотната форма които не бях си и ме4тала.макар 4е имах устни,направих си обем и повдигнах краи4етата малко(тип Меган фокс)надчвам се 4е киселината 6те издържи пове4е но после така и така 6те сложа не6то траино.БЛАГОРАРЯ ДР.КАЛКОВА
Отговори с цитат
  #222  
Стар 3rd August 2009, 07:06
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

някой знае ли каква е цената при Калкова за уголемяване на бюста с кръгли импланти?
Отговори с цитат
  #223  
Стар 3rd August 2009, 07:21
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

3200 evro
Отговори с цитат
  #224  
Стар 6th August 2009, 03:17
Jana_Dark Jana_Dark не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета. Изкам да си сложа силикон в гърдите, усните и липосукция едновременно. Та някой знае ли дали е възможно, каква е цената и дали има някакво намаление на всичко това като е едновременно. За сега съм се спряла на Др.Калкова понеже съм виждала нейни гърди и усни и единственото което мага да кажа че са уникални, но за липосукцията пише доста малко и незнам доволни ли сте от нея. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #225  
Стар 6th August 2009, 09:47
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

абе може по принцип, ама... после сигурно ще се чувстваш като блъсната от камион... най-добре иди на консултация при Калкова - тя добре обяснява - ще отговори на всички твои въпроси.
Отговори с цитат
  #226  
Стар 6th August 2009, 12:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

По-добре бюста отделно, а после устните и липосукцията /предполагам с липофилинг ще ги првиш/ заедно. Иначе наистина ще ти дойде много. Пък и ако ще се оперираш скоро, все още е твърде горещо за стягащия клин след липо-то. То и сутиена с лентата не е много удобен, ама по може да се комбинира с широка блузка или туника. Особено ако не ти се наложи да носиш лента. За отстъпки съм чувала при Георгиев, при него отстъпка има доколкото знам не само за две процедури в едно, а и при всяка следваща, ако предишните са при него. Но може би някоя негова пациентка ще се включи да каже със сигурност, да не те подведа без да искам.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 7th August 2009, 10:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jana_Dark
Здравейте момичета. Изкам да си сложа силикон в гърдите, усните и липосукция едновременно. Та някой знае ли дали е възможно, каква е цената и дали има някакво намаление на всичко това като е едновременно.
Най-добре е да се направи в една операция, според мен, за да се спести подлагането на два последователни пъти на пълна упойка Аз правих този вариант - не е толкова тежко като възстановяване, колкото изглежда - даже е добре, че отминава и отшумава наведнъж... В противен случай може да си докараш и някоя депресия от прекалено дългия период на операции и възстановяване. Иначе за отстъпките - някои хирурзи правят наистина, други - даже може и отгоре да ти вземат, като видят, че си решила да им дадеш толкова пари накуп Извинявай за леко черния хумор, сега сериозно - отиди на няколко консултации при поне двама-трима и си настоявай за отстъпката! Не са малко процедурите, сумата ще е голяма - в твой интерес е
Отговори с цитат
  #228  
Стар 13th August 2009, 07:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Мога вече да кажа ,че съм много доволна от д-р Калкова.Дано и за напред да нямам проблеми.И аз благодаря д-р Калкова
Отговори с цитат
  #229  
Стар 16th November 2009, 13:27
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

добре де, защо са толкова разнопосочни мненията за д-р калкова

има ли найстина недоволни от операциите при нея

и толкова голям проблем ли е метода и на поставяне
Отговори с цитат
  #230  
Стар 16th November 2009, 13:39
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
добре де, защо са толкова разнопосочни мненията за д-р калкова

има ли найстина недоволни от операциите при нея

и толкова голям проблем ли е метода и на поставяне
Има недоволни ..., но това е нормално , защото земната гравитация не прощава на никого
Доколкото знам тя работи само надмускулно , а този метод отдавна не се практикува от повечето хирурзи...Ако беше по-удачен , всички щяхме да сме с над , а не с подмускула [/b]
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Калкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.