IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th December 2020, 02:11
danipetkova danipetkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 1
Smile Кето диета

Няма съмнение, че всяка жена иска да има красиво тяло и да е целогодишно във форма. Всички добре знаем храната играе важна роля в процеса на отслабване. Но когато се сетим, че за постигането на слабо тяло е необходимо да се подложим на строги диети и интензивни тренировки, то мотивацията ни за хубаво тяло бързо се изпарява. Ако и вие мислите по този начин се лъжете. Гладът и лишенията не са отговорът на проблема с излишното тегло.Лично аз съм пробвала доста диети, и нито една не от тях не ми е подействала добре, или ми се получаваше йо-йо ефект или отпадналост и ленивост през деня .Но един ден излезнах с една приятелка и тя ми препоръпа Кето диетата.След това аз си я поръчах с последна надежда и я започнах.Бих казала че това е първата диета която ми деиства добре и свалих 5-6 кг.Нито имах отпадналост нито йо-йо ефект и съм доста доволна от Кето диетата.
Ето това е Кето диетата която аз използвах:
https://f431eduamw62cndan3wkmkbl5n.hop.clickbank.net/

Последно редактирано от danipetkova : 16th December 2020 на 02:26
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кетодиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.