IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th April 2007, 11:46
electra_em electra_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irina_l
elektra em, ти вече трябва да си напреднала с диетата, какви са резултатите? Аз съм на трети ден от ударния режим и засега нямам проблеми със спазването й, но се чудя за соевото брашно - мислиш ли, че може да се използва за сосове?
Ами аз бях 2 седмици строго на режима, после пътувах в чужбина, празници и я развалих. Иначе изкарах тогава един ударен от 7 дни и няколко дни смесен. Свалих общо 5 килограма и от днес пак...
За соята - никъде май не видях да пише за нея. Но не съм сигурна, че можеш да ползваш соево брашно. Но най-добре прочети съставките и си прецени. Успех! Дано и аз се справя по-добре този път
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2007, 18:21
poli_lo poli_lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 16
По подразбиране

oххх четох го цялото ама пак не разбрах нещо-какво е съотношението на дните за ударния и съответно др режими след него...моля ви някой по-запознат да ми разясни ,а и авторката на темата казва че я спазва от 1 март нека сподели с колко е отслабнала и дали си е задържала теглото
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2007, 18:26
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irina_l
elektra em, ти вече трябва да си напреднала с диетата, какви са резултатите? Аз съм на трети ден от ударния режим и засега нямам проблеми със спазването й, но се чудя за соевото брашно - мислиш ли, че може да се използва за сосове?
http://www.thecaloriecounter.com/Foo...6115/Food.aspx

Не мисля,че е удачно. Целта е да ограничиш приема на въглехидрати максимално, а в соевите продукти макар и не много си има въглехидрати-е предполагам ако ползваш 10 гр. брашно няма да навреди (но ако ползваш по-големи кол. то си се натрупва)...Но все пак тази диета е на принципа,че дори и малко да прегрешиш всичко изгубва смисъла си..
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2007, 19:58
irina_l irina_l не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Според автора можело да се използва царевично нишесте, но според етикета е с много повече въглехидрати от соята, а е добре да се разрежда с нещо месото, защото почва да омръзва.Липсват ми салатите
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2007, 20:00
irina_l irina_l не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

poli_lo, съотношението за смесения режим е 5/5 - 5 дни само белтъчини, 5 дни белтъчини със зеленчуци
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th April 2007, 20:11
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране Re: Диетата на Пиер Дюкан

Цитирай:
Първоначално написано от CrAzY_LaDy

ЗАБРАНЕНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ
Забранени са нишестените зеленчуци:картофи,ориз,цар вица,грах,бакла,леща,нахут.
Незнам как царевичното нишесте е позволено, след като царевицата е забранена?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th April 2007, 20:14
poli_lo poli_lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irina_l
poli_lo, съотношението за смесения режим е 5/5 - 5 дни само белтъчини, 5 дни белтъчини със зеленчуци
тва примерно ли е?Може ли 6/6 или 7/7 а и преходния е колкото кг си свалил за всеки по 10 дни нали/
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2007, 10:30
electra_em electra_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от poli_lo
Цитирай:
Първоначално написано от irina_l
poli_lo, съотношението за смесения режим е 5/5 - 5 дни само белтъчини, 5 дни белтъчини със зеленчуци
тва примерно ли е?Може ли 6/6 или 7/7 а и преходния е колкото кг си свалил за всеки по 10 дни нали/
Примерно е. Можеш да ги редуваш както искаш - например 2 дни на чисти протеини и 7 дни на месо и зеленчуци, зависи колко имаш да сваляш. Авторът на книгата сочи варианта 5/5 като най-ефикасен. Имай в предвид, че като включиш зеленчуците, спадът в теглото намалява, а понякога дори спира. После си наваксваш с чисто протеиновите дни.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th April 2007, 15:55
Аватара на Златна
Златна Златна не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Един месец бях на тази диета.Не я спазвах точно,бях на салати и всякакви меса,няколко сладоледа(2-3)и няколко дюнера.Не спазвах и съотношението на дните и отслабнах 4 кг.По Великден качих 2кг.Чух ,че не било хубаво да се започва от начало,ВЯРНО ли е?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th April 2007, 18:09
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Защо да не е хубаво?Минало е известно време от Великден, стартирай си я отново.
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.