IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th August 2010, 14:34
mimata mimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране Въпрос за мъдрец!!!

Здравейте,
Искам да ви споделя моя проблем, т.е за тъпия ми мъдрец...значи от 3 дни ме боли яко долен десен мъдрец, обадих се на моя зъболекар и му обясних, че ме боли мъдрец и т.н, той в момента е отпуск до 01.09. веднага ми изписа Доксициклин, дотук добре, но...искам да ви кажа, че тази болка е ужасна, снощи цяла нощ не съм спала, не издържах и днес на стоматолог дежурен, и какво се оказа, че зъба ми започнал да забира, освен всичко останало и лимфните ми възли възпалени доста, дежурния стоматолог ми надупчи и почисти венеца от гнойта и ми каза да изчакам моя да си дойде, ОБАЧЕ дотогава има 3 дни, а мен пак започва да ме боли....и то доста! А се притеснявам с това събиране на гной да не стане по лошо, аз пия Доксициклин де, но все пак! Та въпроса ми е към някой заболекар, какви да ги върша сега, да изчакам моя зъболекар или да тичам към някой дежурен да ми реже венеца /кофтито е че съм алергична към Лидокаин/!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзамъдрец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.