IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 8th November 2009, 17:49
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

да ви призная , чоплех месото от пицата , а тези на парче изобщо намаха кашкавал, за сладкото не отбирах купувах си парченце пастичка , около 80 грама , половината на обяд половината вечерта. Толкова ми се ядеше , че не ми пукаше колко захар има вътре.... и диетата пак си даваше ефект
На мен ми става лошо като не ям сладко , пада ми кръвната захар и от там ми се вие свят. но не знам защо съм нямала проблеми по време на диетата ....но в тестения ден определено не съм броила калориите на пастичката
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 9th November 2009, 11:37
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз в последно време много взех да се отпускам през въглехидратния ден, а и не само. Винаги става така, минава известно време и ми се губи мотивацията, за това всичките ми диети са били неуспешни...писна миии
Отговори с цитат
  #193  
Стар 9th November 2009, 20:07
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Верче , недей така , не се демотивирай , понякога си угаждай по мъничко но го прави , тези режими който и да ти казва че ги спазва стриктно , лъже ... още повече че това са хора попристрастени към храната по една или друга причина
Кльощавелки по природа тук няма , те мразят да говорят за диети, защото стават обект на подигравки и хората смятат че са болимички.

Аз също съм предразположена към напълняване , от гадното тип Круша , но тази диета ми помогна
Мисли за коледа и хубавите блузони с едно коланче само на него и ботушки до коленете ....
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 9th November 2009, 21:03
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Вяра, а шоколадът от известна марка, който е 85% какао не е ли възможност да ограничиш сладкото. Верно ,че не е толкова вкусен, но пък е шоколад и понякога едно парченце е достатъчно да си възвърнеш добрия психотонус.
Представяй си се как изглеждаш само след няколко седмици и вярвай, че ще изглеждаш точно така, както си се представяш /реалистично все пак, защото ако си 1.60 няма как да станеш 1.85/ но специално за отслабването е възможно. Просто трябва да имаш малко търпение. Аз предлагам да обменим снимки по Коледа преди и сега. Мотивирай се да ни покажеш една невероятна разлика. Имай усещането, че все едно отиваш на среща с нов мъж и имаш желание да покажеш най-доброто от себе си.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 11th November 2009, 15:42
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Няма да се отказвам. Тази диета поне е с определен брой дни и това ми помага да я спазя. лошото е че през втория месец нямам нито един свален килограм, а вече минах средата (45 дни).
Отговори с цитат
  #196  
Стар 11th November 2009, 18:06
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте .Аз съм нова тук и от утре започвам диетата,надявам се да се подкрепяме и да си даваме съвети.В събота я започнах и за 3 дни бях свалила 2 килограма,но днес брат ми има рожден ден и реших да спра и от утре да започна от начало
Отговори с цитат
  #197  
Стар 11th November 2009, 18:53
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
Няма да се отказвам. Тази диета поне е с определен брой дни и това ми помага да я спазя. лошото е че през втория месец нямам нито един свален килограм, а вече минах средата (45 дни).
Верче започваш да ме притесняваш дай пример за едни или два от дните , какво ти е менюто
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #198  
Стар 11th November 2009, 21:53
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manito
Здравейте .Аз съм нова тук и от утре започвам диетата,надявам се да се подкрепяме и да си даваме съвети.В събота я започнах и за 3 дни бях свалила 2 килограма,но днес брат ми има рожден ден и реших да спра и от утре да започна от начало
хей здравей!За сега групата е малобройна. Дано това не е нещо, което ще те отчая. Но пък може да даваме пример на всички останали, че сме упорити!

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
Няма да се отказвам. Тази диета поне е с определен брой дни и това ми помага да я спазя. лошото е че през втория месец нямам нито един свален килограм, а вече минах средата (45 дни).
според мен не трябва да живееш с нагласата, че след 45 дни диетата приключва, защото с нетърпение ще чакаш моментът в който ще си позволяваш всичко и тогава нещата ще излезнат извън контрол. Опитай се да си създадеш навици да ядеш разнообразна храна. Мисля,че това е важното. И наистина пускай няколко дни менютата си за да обсъждаме какво става , какво не и кое точно пречи. Към увода на диетата пише, че ако искаш да сваляш повече килограми трябва да ядеш малки порции, а ако искаш да задържаш, просто да спазваш дните. Дано не съм обръкала нещо в обясненията, но такива спомени имам.
Отговори с цитат
  #199  
Стар 11th November 2009, 21:57
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

аз пък днес прегреших малко. Беше ми плодов ден, но една приятелка ме покани на гости и покрай гроздето пийнах малко мартини и хапнах няколко бирени фъстъка. Но не смятам да се отказвам. Кантара в момента ми е приятел и не показва плюсове.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 11th November 2009, 22:12
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ето примерни менюта, например вчера ми беше белтъчен ден:
за закуска ябълка
на обяд риба и салата от зеле
и на вечеря същото

Днес ми е ден за варива
закуската я забравих
на обяд ядох едни запечени картофи и гръцка салата (почти не ядох сиренето)
а на вечеря фасул с малко кисели краставички

Мисля че направо уцелихте да искате менюта от двата ми почти изрядни дни
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:48.