IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1871  
Стар 23rd September 2014, 15:20
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.
Отговори с цитат
  #1872  
Стар 23rd September 2014, 15:38
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.
Имам и други забележки,но все пак това е ревизия и не очаквам нещо перфектно Но все пак още помня думите на доктора,като ми каза че носа е станал много хубав а аз не го виждам такъв Незнам аз ли нещо съм с изкривени представи за хубав нос,вярно по добре е от преди но ми се искаше да се харесам най-накрая и да мирясам с този нос И като гледам другите му резултати си мисля,защо и аз не бях от тях .Ще почакам още и ще видим ,ако още не ми се е оформила извивка може и пак да го пипна
Отговори с цитат
  #1873  
Стар 23rd September 2014, 16:26
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.
Отговори с цитат
  #1874  
Стар 24th September 2014, 08:12
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.
Дано си права Защото аз определено му казах на доктора че искам извивка,но без прекалено вдигане на върха "тип свинска зурла " и той каза че ми е направил.Само,че аз изобщо не виждам никаква такава.Ще почакаме още малко и ще видим какво ще излезе от нашите
Отговори с цитат
  #1875  
Стар 24th September 2014, 09:35
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте и от мен Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав

Последно редактирано от zara_6666 : 24th September 2014 на 09:53
Отговори с цитат
  #1876  
Стар 24th September 2014, 10:16
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
Здравейте и от мен Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав
Честито zara_6666 ,дано останеш доволна от резултата аз не искам да е прав,защото след първото рино беше като "ски писта",и искренно се надявам поне леко да се извие пратих ти едно лично съобщение
Отговори с цитат
  #1877  
Стар 24th September 2014, 21:54
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Честито , Зара!
Радвай му се на нослето и си го носи със здраве.
Отговори с цитат
  #1878  
Стар 1st October 2014, 12:08
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

4estitoo i ot men navsi4ki ako imate viprosi moje da se obirnete kim men 00905312487950 fec ayshe rasimova
Отговори с цитат
  #1879  
Стар 2nd October 2014, 17:51
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Мога ли да ви помоля да ми дадете номера на Зюлейха, защото на този, който аз имам ми отговаря някаква жена на турски и след това ми затваря телефона. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1880  
Стар 2nd October 2014, 23:07
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Здравейте момичета много се радвам че тази тема е набъбнала толкова.Моята операция беше преди година и половина при Авшар носа ми стана страхотен е имах малко проблеми в самото начало но сега всичко е наред и ще кача снимки за да ви покажа.Не съм влизала доста отдавна защото си имах големи семейни изпълнения то накрая този моя нос щеше да ми разбие семейството но добре че се размина.Аз съветвам всички да не се оперират в никакъв случай в Бг тук никой не може да прави ринопластика и няма и да се научат никога.
В Турция са страхотни истински професионалисти
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.