IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2771  
Стар 3rd September 2016, 12:30
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички. Най-после се разбрахме с Илхан кога ще дойде в София. Пиша първо тук и после започвам да звъня на всички записани. Консултациите ще се проведат на 8 и 9 октомври (този път дните са два, има много пациенти) в Sense Hotel Sofia. Ако някой не се е записал, а има желание да дойде, да ми пише във вайбър на 0877909255.
Отговори с цитат
  #2772  
Стар 3rd September 2016, 20:37
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте

Аз съм все такава "сладуранка" с подпухнали бузки и носле, но знам,че се иска време и всеки е индивидуален.

Mitkui, аз смело се завърнах на работа като теб и в крайна сметка не беше фатално

Ще кача снимка (макар да не изглеждам супер), защото си спомням, когато аз четях форума колко много чаках някой да качи снимки измежду цялото говорене.

Също да повторя за тези, които не са чели мои постове - на мен цел номер едно ми беше да си оправя дишането и да си възвърна доколкото мога обонянието (дясна ноздра нефункционираща, лява- много малко) и чак тогава да си оправя, което не си харесвам. Въпреки, че е 18-ти ден след операцията, мога да кажа, че постигнахме най-важното



За сравнение

Последно редактирано от anich4ka : 3rd September 2016 на 20:52
Отговори с цитат
  #2773  
Стар 4th September 2016, 17:27
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Здравейте

Аз съм все такава "сладуранка" с подпухнали бузки и носле, но знам,че се иска време и всеки е индивидуален.

Mitkui, аз смело се завърнах на работа като теб и в крайна сметка не беше фатално

Ще кача снимка (макар да не изглеждам супер), защото си спомням, когато аз четях форума колко много чаках някой да качи снимки измежду цялото говорене.

Също да повторя за тези, които не са чели мои постове - на мен цел номер едно ми беше да си оправя дишането и да си възвърна доколкото мога обонянието (дясна ноздра нефункционираща, лява- много малко) и чак тогава да си оправя, което не си харесвам. Въпреки, че е 18-ти ден след операцията, мога да кажа, че постигнахме най-важното



За сравнение
anich4ka поздравления,първо - супер че дишането и обонянието ти се възстановиха второ - много сладко носле и страхотно излъчване Честито
Отговори с цитат
  #2774  
Стар 4th September 2016, 22:45
Konstantina91 Konstantina91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Моята операция е на 19.09 - много скоро. Вече нямам търпение! Не знам защо, но не се притеснявам изобщо. Имам пълно доверие на доктора.
Това, което искам да Ви питам е дали сте пили Арника 10 дни преди оперцитяа, за да се намали отока? Доктора нe ми каза нищо, но аз знам от други момичета, които са се оперирали в България, че са им го изписвали и върши страхотна работа. То като цяло е хомеопатичен продукт и съм сигурна, че не е проблем, но все пак..
Отговори с цитат
  #2775  
Стар 7th September 2016, 08:57
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Ще си позволя да изкажа мнение за арниката , тъй като от доста години ползвам хомеопатия. Значи няма смисъл 10 дена по-рано да се взема хомеопатично лекарство , а най -много ден преди интервенцията и после след нея. Но от друга страна хомеопатичните лекарства се антидотират от антибиотици, а след операцията се изписва такъв, следователно приема на хом.лек. се обезмисля. Единствено аз си взех едно кремче билково с арника (не хомеопатично), но д-ра каза да не го мажа и аз естествено не мазах.
Отговори с цитат
  #2776  
Стар 7th September 2016, 16:46
veronika.stoqnova.33 veronika.stoqnova.33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Вероника, ако все още не си се спряла на лекар можеш да погледнеш Bekir Sivri. Моята ревизия ще е при него. Справя се чудесно с по-тежки случаи. Опитах се да ти пиша ЛС, но са ти изключени. Успех.
Благодаря ти, мисля че ще се оперирам при Онур Ерол, почти сме се уговорили. Не успях да намеря много мнения за него, по скоро информация, дано успее да се справи с моят случай. Ще погледна личните, уж не съм ги спирала
Отговори с цитат
  #2777  
Стар 7th September 2016, 16:50
veronika.stoqnova.33 veronika.stoqnova.33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Някой който се е оперирал вече, без значение при кой лекар в Турция, може ли да ми каже дали дават болнични или поне някаква бележка с която да си го вземете от личният?
Отговори с цитат
  #2778  
Стар 7th September 2016, 17:14
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Дават епикриза по принцип.
Отговори с цитат
  #2779  
Стар 8th September 2016, 13:13
lucky89 lucky89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Здравейте

Аз съм все такава "сладуранка" с подпухнали бузки и носле, но знам,че се иска време и всеки е индивидуален.

Mitkui, аз смело се завърнах на работа като теб и в крайна сметка не беше фатално

Ще кача снимка (макар да не изглеждам супер), защото си спомням, когато аз четях форума колко много чаках някой да качи снимки измежду цялото говорене.

Също да повторя за тези, които не са чели мои постове - на мен цел номер едно ми беше да си оправя дишането и да си възвърна доколкото мога обонянието (дясна ноздра нефункционираща, лява- много малко) и чак тогава да си оправя, което не си харесвам. Въпреки, че е 18-ти ден след операцията, мога да кажа, че постигнахме най-важното



За сравнение
Здравей, може ли да качиш отново снимките, защото не се отварят.
Отговори с цитат
  #2780  
Стар 15th September 2016, 23:51
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте, съфорумци И моят ден наближава. А най-хубавото е, че ще бъда с една консултация, за да не пътувам излишно. Имам въпрос към оперираните: преди операцията ядяхте ли, пихте ли вода? Питам, защото когато ме оперираха трябваше да бъда на празен стомах и не пила вода, поне 8 часа. Мисля, че беше свързано с упойката. Слагахте ли ластични чорапи против тромби? - вярно, че риска за образуване на тромб е по голям при операции на крайниците, но все пак да попитам. В каква валута платихте? Правейки някакви валутни изчисления, май е по-добре да се плати в евро, т.к., курса там е висок. Пихте ли нещо за отоците? Много се коментираше тук Арника, но пихте ли я, има ли ефект? а, и още един въпрос: на 7-я ден от операцията, колко зле е положението от към отоци и синини, става ли да се показвам пред хора? И изобщо, вие разхождахте ли се навън, по време на на възстановителния период? Стискам палци и за предстоящите операции и ще се радвам да споделите впечатления
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.