IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 7th March 2011, 20:46
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз пък за зло или добро, никога не се научих да се гримирам....... то няма и за кога вече
Отговори с цитат
  #102  
Стар 7th March 2011, 20:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

[quote="Nells"]И аз не излизам без грим. Дори на фитнес като ходя, слагам водоустойчива спирала и очна линия. На плаж също. Който иска да ми се смее, на мен така ми е добре!


Мислех че само аз ходя гримирана на плаж и фитнес Вече не обяснявам на никой що не си мокря главата в морето.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 7th March 2011, 22:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
И аз не излизам без грим. Дори на фитнес като ходя, слагам водоустойчива спирала и очна линия. На плаж също. Който иска да ми се смее, на мен така ми е добре!
През деня Фдт, коректор, пудра.. най-ми е важно тена ми да е изравнен. И не разбирам защо хората си мислят, че като се гримираш старателно, винаги трябва да изглеждаш като клоун. Естествения грим изисква най-много време и матрял.

А мъжете, милите, изобщо не са в час. Онзи ден един приятел ме гледа изучаващо 10 мин преди да ме пита дали днес съм без грим. А аз бях доста добре нагримирана, единствено не бях подчертала с тъмно окото отдолу.

Иначе грима ми е голяма мания. За дрехи може да се ограничавам, но не и за грим и козметика..
Aбсолютно съм убедена че и без грим изглеждаш добре
Отговори с цитат
  #104  
Стар 7th March 2011, 22:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Aбсолютно съм убедена че и без грим изглеждаш добре Smile
Ауууу, вече знам, че червено вино пиеш!

Има един мн тънък момент при мен - очите ми винаги трябва да са подчертани, за да отклоняват вниманието от големия ми нос..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th March 2011, 22:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пия и JD

A носа не ти е никакъв проблем Това е последното нещо което някой би забелязал
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th March 2011, 09:19
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

ас слагам сенки, след това молив и спирала и съм готова! не съм от момичетата, които се гримират един час.. въпреки, че имам такава приятелка и винаги ми е било чудно как го постига!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th March 2011, 10:11
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Зависи от случая, но за ежедневния "грим" отделям не повече от 10 мин. Задължително подходящ крем за основа, след това ФДТ тип коректор стик - предимно за под очите, малко пудра - матираща или с блясък, черен молив, спирала в/у предварително извити мигли, а понякога и без спирала излизам, поне миглите ми са дълги и плътни ааа и задължително балсамче за устни - без него никъде не ходя
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 9th March 2011, 23:29
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Задължително винаги съм със спирала и гланц (ако много бързам или отивам до магазина например, много рядко се случва да изляза без нищо). Когато разполагам с повече време подчертавам леко веждите с молив, ФДТ, очна линия или молив по горния клепач, спирала и гланц или червило... Вечер или за по-специален повод харесвам тъмен, опушен грим.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 10th March 2011, 10:08
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Как слагате тая очна линия бе....
Аз колкото и пъти да се опитам...все се разхлепвам и ставам като Черен петър...ужас........
А иначе вечер,задължително съм с по тежък грим...
Аз я сагам само на горнич клепач , взела съм си с твърд писец и не очертавам целия клепач , а само от средата на окото, към края/надявам се да съм обяснила добре/...
И аз в началото ставах , не като черен петър , а по лошо ,нооо след 3 път се научих, до тренировки си е !
Отговори с цитат
  #110  
Стар 13th March 2011, 12:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Аз я сагам само на горнич клепач , взела съм си с твърд писец и не очертавам целия клепач , а само от средата на окото, към края/надявам се да съм обяснила добре/...
Добре си го обяснила,и аз така я слагам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.