IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3541  
Стар 5th November 2015, 09:53
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

[QUOTE=ina.ina;806624]Успокой се, всичко ще мине и замине. Ти при Стоянов ли беше и кога
Благодаря ти.. да при него съм след 1 дедмица И все мисля,че можеше повече.. и изобщо дъм голям филм в момента..
Отговори с цитат
  #3542  
Стар 5th November 2015, 12:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=hristine;806626]
Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
... И все мисля,че можеше повече.. и изобщо съм голям филм в момента..
Ами ... по принцип той добре си преценява, но за собствено успокоение можеш да му звъннеш, макар и с риск да го подразниш ...
Отговори с цитат
  #3543  
Стар 5th November 2015, 16:15
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Аз направо ще откача.
Утре в 14 часа ми е операцията при д-р Ивайло Рачев - Плевен. Стискайте ми палци, че съм на път да вляза в лудницата. Ама дали ще станат хубави? Ами, ако не ми харесат? Ами, ако се появят усложнения? Ами, ако пукна? Ами, ако после се нагърчи, навие, изкочи импланта изпод мускула, размести, стегне/отпусне джоба...? Мале, полудявам от ужас. Толкова много ми харесват успешните изпълнения и толкова да ме е страх, че няма накъде...Имам две деца - почти на 6 и почти на 4 - момче и момиче. До вторник ще ми ги гледат, от вторник вечер - аз си поемам нещата. Няма да ги вдигам, ще се опитвам да спазвам всички препоръки на лекаря,...само и само всичко да е наред и да зарастне добре. Ще си взема олио на Веледа с Арника, за да мога още в момента, в който ми разреши, да започна да ги мажа, за да зарастне добре...Ох!
Отговори с цитат
  #3544  
Стар 5th November 2015, 16:36
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Аз направо ще откача.
Утре в 14 часа ми е операцията при д-р Ивайло Рачев - Плевен. Стискайте ми палци, че съм на път да вляза в лудницата. Ама дали ще станат хубави? Ами, ако не ми харесат? Ами, ако се появят усложнения? Ами, ако пукна? Ами, ако после се нагърчи, навие, изкочи импланта изпод мускула, размести, стегне/отпусне джоба...? Мале, полудявам от ужас. Толкова много ми харесват успешните изпълнения и толкова да ме е страх, че няма накъде...Имам две деца - почти на 6 и почти на 4 - момче и момиче. До вторник ще ми ги гледат, от вторник вечер - аз си поемам нещата. Няма да ги вдигам, ще се опитвам да спазвам всички препоръки на лекаря,...само и само всичко да е наред и да зарастне добре. Ще си взема олио на Веледа с Арника, за да мога още в момента, в който ми разреши, да започна да ги мажа, за да зарастне добре...Ох!
Merijan ще стискам палци, успех на операцията утре, всичко да мине леко, ще разказваш после, аз от днес започнах да си правя часове за изследванията и от сега съм притеснена, представям си в дена преди и на операцията ....
Отговори с цитат
  #3545  
Стар 5th November 2015, 17:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Стискайте ми палци, че съм на път да вляза в лудницата. Ама дали ще станат хубави? Ами, ако не ми харесат? Ами, ако се появят усложнения? Ами, ако пукна? Ами, ако после се нагърчи, навие, изкочи импланта изпод мускула, размести, стегне/отпусне джоба...?
Значи, намери малко време, влез в Интернет (например Фейсбук), намери няколко сърцераздирателни истории, разреви се и после мисли само за тях. Сериозна съм, просто: Клин, клин избива - нема друг начин.
Ако пък се усещаш, че хич няма да удържиш ти се полага малко дрога. Едва ли имаш вкъщи, но можеш да помолиш утре в болницата да те дрогират с нещо лекинко, за да не ги подлудиш преди операцията.
Уф, не ми се сърди, гледам да ти пречупя нещата, да те разсея малко. Успех!
Отговори с цитат
  #3546  
Стар 5th November 2015, 19:14
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Ти ме преби . Сполай ти за добрите думи...

Последно редактирано от merijaan : 5th November 2015 на 19:23
Отговори с цитат
  #3547  
Стар 5th November 2015, 19:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Ти ме преби . Сполай ти за добрите думи...
Мдааа, признавам, че доста време не съм била в такава ситуация, та сигурно съм за бой с тези писания. Но това ми хрумна в момента, та: не ми се сърди, моля те!
Отговори с цитат
  #3548  
Стар 5th November 2015, 19:45
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Сладури не се терзайте много, не е толков страшно, а и като се замислите колко жени са минали през това.... и вие ще минете. До като се усетите какво как къде и колко вече ще сте се обвили със самочувствие! За Рачев казах вече имам и снимки но не ми е удобно да ги кача, все пак не са мои. Няма значение дали са по- малки или големи имплантите, все ще малеят за някой, за друг ще са далечна мечта и така И да мислите колко лошо нещо може да стане, няма какво да направите,все пак ви оперира друг. Лекарите си знаят работата. Повечето са много големи специалисти с хиляди операции зад гърба! И вашата ще е поредната успешна! Спокойна вечер! п.с. Спете сега, че после по гръб си е зор!
Отговори с цитат
  #3549  
Стар 5th November 2015, 19:54
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Не се сърдя, разсея ме, благодаря ти за това. Утре като се събудя (Дай, Боже), ще пиша веднага...
Отговори с цитат
  #3550  
Стар 5th November 2015, 22:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мериту? Щом си утре чак в 2 следобед можеш да пинеш малко алкохол тази вечер (колкото по-силен толко по-добре) Нема се пуашиш ... всичко ще мине много бързо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:23.