IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 19th March 2013, 12:49
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Цената, която ти е обявил включва всичко, освен антибиотик и обезболяващи ако се наложи да ползваш след операцията. Клиниката не е близо до автогара, но пък са им евтини такситата, но поне за изписването си намери някой с кола, особено ако пътуваш от далеч, защото не е мн приятно. Аз помня как се люках в колата 3 часа и имах чувството, че ако друсне ще ми се откачи носа, ама това малко параноя де :P.
После за другите 2 посешения нищо не съм плащала, освен бензин, който си е сериозен разход.
изследванията са само при приемане в болницата, после нищо не са ми правили. Мен даже за алергии не ме изледваха, биха ми един орбазон за всеки случай, оспокойтелна инжекция не са ми били и не съм чула да има такава, може някой да бърка противоалергичната за "весела" инжекция. Сестрите не бяха мн любезни, аз лично останах с мн лошо впечателение, та е хубаво да има някой с теб. Ако имаш приятелка да живее там се разбери да идва да те навестява, особено след самата операция, за да не разхождаш други хора по цяла БГ.
еми от софия съм мазохист съм ще търпим на болката каквато и да е тя ноо тръпка си е докато стигнеш до самата операция ,,,ти доколкото четох мин година си се оперирала мнали ? аз имам и един проблем по който работя в момента имам хипер инсулин в кръвта което ме притеснява като правят тези изследвания да мне ме резнат на място че ще откачим и ще е голям шиттт
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th March 2013, 13:23
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

За инсулина трябвало е да споделеш с Джамбазов, по принцип може би се прави някаква подготовка в такива случаи, аз съм алергична и предварително правих курс за подсилване!
Плащането става сутринта като отидеш в клиниката на регистратурата, след което тръгваш по кабинетите и после те приемат. На мен ми биха освен Урбазон и инжекцията за успокоение, въпреки, че не я исках, но настояха.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th March 2013, 13:26
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

благодаря Клари че и ти се включи еми април ще се ходи на изследвания да видя какво се случва че това да мне ми прецака нещата и после ще овисна
Отговори с цитат
  #144  
Стар 19th March 2013, 13:30
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
За инсулина трябвало е да споделеш с Джамбазов, по принцип може би се прави някаква подготовка в такива случаи, аз съм алергична и предварително правих курс за подсилване!
Плащането става сутринта като отидеш в клиниката на регистратурата, след което тръгваш по кабинетите и после те приемат. На мен ми биха освен Урбазон и инжекцията за успокоение, въпреки, че не я исках, но настояха.
Аз още мне съм ходил при него за да му го кажа но ще видя дали да му споделя тази млка подробност
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th March 2013, 13:38
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
Аз още мне съм ходил при него за да му го кажа но ще видя дали да му споделя тази млка подробност
Лично аз не бих скрила такива нещата, лекарите трябва да са наясно, за да могат в случай на нужда да реагират адекватно.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 19th March 2013, 17:01
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
еми от софия съм мазохист съм ще търпим на болката каквато и да е тя ноо тръпка си е докато стигнеш до самата операция ,,,ти доколкото четох мин година си се оперирала мнали ? аз имам и един проблем по който работя в момента имам хипер инсулин в кръвта което ме притеснява като правят тези изследвания да мне ме резнат на място че ще откачим и ще е голям шиттт
Разпитай личната ти дали нивото на инсулин е е от водещите критерии при операции, да можеш да си направиш предварителен план......

Моята беше мин година, но сега пак ще се оперирам, та отново цялата еуфория.....
Отговори с цитат
  #147  
Стар 19th March 2013, 17:27
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

мин година беше мн зле септември месец оттогава бях на хапчета сега може и да съм влязъл в норма нно мне се знае може би за добро се отложи тогаа консултацията ми октомври защото дори и да бях насрочил операция с този шибан проблем при положение че мне ми и зарастваха раните щеше да стане голяма беля
Отговори с цитат
  #148  
Стар 21st March 2013, 08:37
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Едно интервю с Джамбазов, може да ви е от полза http://marica.bg/show.php?id=10722
Отговори с цитат
  #149  
Стар 21st March 2013, 23:13
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета. От известно време чета последните страници от темата ви, но още не съм се решила да позвъня.
Това, че проф. Джамбазов е затрупан от работа и е влошил качеството, не ми допада.
И все пак да ви питам - на първа среща с него носите ли снимки или просто обсъждате какво не харесвате в носа си и какви корекции очаквате.
Може би сте писали в предишните теми, но ми трябва доста време да ги изчета.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 22nd March 2013, 16:35
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
Здравейте момичета и момчета. От известно време чета последните страници от темата ви, но още не съм се решила да позвъня.
Това, че проф. Джамбазов е затрупан от работа и е влошил качеството, не ми допада.
И все пак да ви питам - на първа среща с него носите ли снимки или просто обсъждате какво не харесвате в носа си и какви корекции очаквате.
Може би сте писали в предишните теми, но ми трябва доста време да ги изчета.
Ти си прецени дали ще вземеш снимки с теб.
Консултацията е да се види какво имаш, каво искаш и дали той ще го направи, но не пречи да си подготвена с въпроси и фотошоп, даже по-добре според мен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:26.