IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 30th March 2014, 14:18
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Бюти, ти хапваш обаче доста ограничено като количество, поне това ми направи впечатление, когато сподели като се видяхме.
Да, така е - по-малко и на често. Храня се 7 пъти на ден, но разнообразно. Наблягам също на супер храни - хлорела, спирулина, семена от чия /час и половина преди тренировка/, сурово какао и др. Въглехидратите в дневното меню ги приемам до 14h, с изключение на чията. Тя обаче поддържа нивото на кръвната захар в кондиция и прави човешкото тяло по издържливо. С други думи тя е моята форма на допинг .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th March 2014, 14:20
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Каква е дневната ти доза на чия?
А какво какао визмаш?
Аз наскоро си купих сурови какаови зърна и вече ги включих към дневното си меню, много са интересни и ми харесаха на вкус.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th March 2014, 14:51
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Каква е дневната ти доза на чия?
А какво какао визмаш?
Аз наскоро си купих сурови какаови зърна и вече ги включих към дневното си меню, много са интересни и ми харесаха на вкус.
Чията ми е една чаена лъжичка на ден, накисната във вода. Преди консумация добавям една супена лъжица кисело мляко. Нагъвам преди тренировка и се превръщам в изтребител
Какаото си го купувам сурово на прах, правя си микс от сусамов тахан, мед, орехи, кокосови стърготини и какао, понякога и брашно от рожков. Сместа става вълшебна - това ми е втората закуска, изяждам обаче само една чаена лъжичка на ден. Все пак е калорийна бомба.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th March 2014, 15:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Точно затова те и питах за чията, защото знам, че не е добре да се взима повече от 1 с.л. на ден.
Освен това доколкото помня ти преди ядеше смляно ленено семе с кис. мляко.
Та да знаеш, че когато взимаш чия не трябва да взимаш ленено семе и обратно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th March 2014, 16:04
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Лененото семе вземам сутрин, а чията около 10 часа по-късно!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th March 2014, 16:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Това в един ден ли?
Знам, че не е добре да се съчитават в един ден двете заедно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th March 2014, 16:36
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

В един ден е - знам, че не трябва да се смесват, но защо да не трябва да се консумират в един ден?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th March 2014, 16:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не се поинтересувах защо не бива в един ден да се консумират, но моята хомеопатка ме предупреди за това.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th March 2014, 18:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от prosto_edna_jena Виж мнението
До Пуфпаф:
Хранителният ми режим е малко измислен от мен,не съм се консултирала с диетолог.Пример: 1 ден ям само овесени ядки(не мюсли, а най-обикновени не-фини овесени ядки, заляти с гореща вода)-целият ден-това. 2 ден ям само кисело мляко, 2 или 3 кофички. 3 ден само варени зеленчуци със съвсем малко сол (морков, зелен боб, чесън, грах, каквото ми хрумне без картофи) или въобще някаква друга постна супа, зеле и т.н. - само вода, малко сол и зеленчуците....Гледам да не смесвам в един ден разнородна храна, не знам защо имам чувството, че това е добро за мен. 4 ден - само плод, от един вид.....нещо такова, като пример ми е храненето.
Тренировките - 6 дни в седмицата (почивка в петък) по час и половина, опитвам се и по два часа, но ми е трудно. Вероятно го правя много лаишки и ще ми се смеете, но си дърпам видео тренировки от интернет и ги изпълнявам. За корем, за бедра, за дупе. Не ходя на фитнес, срамувам се. Това е.

До Тити1:
Задължително ще ви държа в течение, обещавам.
Грешно, грешно, грешно въобще целият ти подход и разбиране за здравословен начин на живот е погрешен. Beauty ти го каза, трябва ти нов начин на живот по отношение на храненето и тренировките, което ще бъде и след като постигнеш целта да свалиш излишните килограми.

Това което ми пишеш е чист глад и ако смяташ, че с това хранене може да изкараш дълго много се лъжеш. Организмът си има нужда от всички нутриенти за да функционира и да не боледува, а ти не му ги даваш. Ти можеш да се храниш пълноценно и здравословно и пак да си отслабваш. Не забравяй, че не е добре да се свалят повече от 3-4кг. на месец. Аз знам, че ти искаш всичко да стане колкото се може по бързо, но това има своите вреди.

Единственото което одобрявам е да имаш разтоварващи дни на 4-5 дена по един такъв, в който може да си само на салати, плодове като ябълки и т.н., но не трябва да се прекалява. Детоксикацията на организмът е много важна, не забравяй, че здравето е на първо място. Много е важно да даваш на тялото си нужното количество въглехидрати, мазнини и протеини от качествени храни и в тези храни влизат и витамините, минералите, фибрите.

Ще се наложи да ти давам да четеш статии, защото много неща не са ти ясни и няма как да се напишат само с няколко реда, доста инфо си е това. В тренировките също виждам грешен подход, какво е това 6 дни в седмицата по час и половина и особено с това хранене няма да изкараш дълго и нищо няма да постигнеш. Разбира се много е важно какво е натоварването и с каква интензивност от което зависи и колко дълго да трае тренировката и колко да се почива след това, за да може да се възстановиш.

Сега в момента гориш мускулите, а това най-лошото което може да направиш. Кардио тренировките могат да се правят по често, но когато става въпрос за силова тренировка било и с упражнения със собственото си тяло само, след нея мускулите имат нужда от почивка, за да се възстановят и времето за почивка зависи и от това колко е била тежка тренировката.

Ще намеря подходящите статии да ти дам да четеш и постепенно да се запознаеш кое е правилното и защо, и в темата ще дискутираме. Това за срамуването да ходиш на фитнес не ми харесва, във фитнес залата няма човек, който да погледне с насмешка на някоя жена която е с наднормено тегло, а точно обратното, такава жена би получила подкрепа.
Нямам как да се сравнят резултатите от фитнеса с тренировките в къщи, ако нямаме уреди.

Не забравяй, че свалянето на килограмите и особено важи за случаите в които това се прави само с диети без да се тренират мускулите знай, че то това няма как да се получи нещо много хубаво. Добре оформеното тяло се получава от добре оформени мускули, а за това са нужни и силови тренировки. Да има жени, които имат много добра генетика и за тях е лесно да си поддържат тялото само с тренировки в къщи без уреди и свободни тежести, но за другите и тези които искат по сериозни резултати няма как да го постигнат това у дома си.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th March 2014, 19:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пуфпаф, пускай тези статии, че и на мен ще са ми от полза.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:24.