IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 7th March 2007, 12:56
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Айде давайте отчети кой до къде стигна с непушенето.
Аз съм железна, няма вече даже припалване и дръпване и такива глупости. След една чудесна ски ваканция особено не мога и да си представя да дръпна дим в дробовете си. Дори станах от онези неприятни бивши пушачи, които махат отегчено с ръка, за да разсеят дима на пушачите и правят забележки за пушене на масата
Отговори с цитат
  #202  
Стар 7th March 2007, 14:43
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Оф ,аз пак съм решила да ги спирам или поне да ги намаля драстично ,за момента обаче все още се подготвям психически
като ги изхвърля окончателно ще се включвам в темичката ,за да си изкарвам агресията
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #203  
Стар 7th March 2007, 15:41
KalinkaZlateva KalinkaZlateva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 50
По подразбиране

Вече не пуша една година два месеца и два дни.Не понасям дим около себе си,махам с ръце защото ме задушава сякаш никога не съм пушила.Като резъултат качих 15 кг но вече съм се отървала от 8 от тях и продължавам
Отговори с цитат
  #204  
Стар 15th March 2007, 15:18
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

аз като спрях и задържах вода.Не надебелях веднага,а след 3 месеца и то много-около 5 кила,а за мен това е доста.Затова почнах да пуша ,макар да ми беше гадно и отслабнах много за кратко,без да правя нищо.Гадно ми е сега,че се тровя и си давам парите,ама не искам да съм дебела
Отговори с цитат
  #205  
Стар 13th July 2007, 14:12
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

И аз съм решила да ги спирам и препрочетох тази тема отново. Но трябва да се подготвя физически и психически, решила съм да сваля 2-3 кг, въпреки че сега нямам нужда да отслабвам, ама да се застраховам срещу вероятното надебеляване. И да си изкарам морето, да не се изтезавам със спиране по време на моренцето....... края на септември, дано да ги спра. Само малко се отчайвам като си представя, че ще съм пълна скука по заведенията, с моето здравословно хранене- все отказвам това или онова, не пия алкохол (само максимум 1 чаша вина, но мнг рядко) и като спра и да пуша................ само вода.................
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 13th July 2007, 16:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ех, душичке, дано да не съм права, ама в края на септември най- вероятно ще ги отложиш за края на октомври
Мисля, че трябва коренно да си промениш нагласата.
А това последното за настроението не го разбрах... ако ям само салати, пия минерална вода и не пуша, това с какво ме прави скучен човек
Отговори с цитат
  #207  
Стар 13th July 2007, 17:03
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

офф топик:
дано да няма засегнати...
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А това последното за настроението не го разбрах... ако ям само салати, пия минерална вода и не пуша, това с какво ме прави скучен човек
защото има опастност от поникване на крила... когато човек е с някакъв "порок" има проблеми за обсъждане в почти непозната компания след изчепване на темите като музика, филми, заведения и какво ядеш и какво не. проблемите сближават хората. а човека е социално животно.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #208  
Стар 13th July 2007, 17:10
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Sorry алиска, ама дрън-дрън. Не че аз съм без пороци, ама едни от най-веселите и интересни хора, които познавам не употребяват никакви субстанции, и не им и трябва.

Какво искаш да кажеш, че като се изчерпат темите, трябва да си говорим за пороците ни? Темите никога не се изчерпват, ако си в подходяща компания, даже и без алкохол!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 13th July 2007, 17:20
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Не Кати, не исках да кажа това. Познавай един от най-интересните хора без пороци и му се радвай... Говоря за масата, в която не включвам нито един от потребителите на форума.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #210  
Стар 13th July 2007, 17:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ааа, Алиске, ако си интересна личност, ще бъдеш такава, ако ще и само на дестилирана вода да караш цял живот
Пак ще се върна към книгата, която толкова обсъждахме, ама това са разсъждения на типичен пушач Да не се засегне някой, аз самата мислех по същия начин, докато пушех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Периодаследтютюнопушенето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.