IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 10th February 2010, 16:14
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Някой като не ще да яде тутманек - да не яде. Ама няма как да стане цял живот да не посегнеш на тестяно. И - впрочем - не бива, не е здравословно- Ама тия, дето бягат изцяло от такива храни, веднъж ще съгрешат и то ще им се лепне на г-за. Пък на моя г-з нямаааа.
Отговори с цитат
  #542  
Стар 10th February 2010, 16:19
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Теди, бях на Дюкан половин година. Главно свалих през първите 3 месеца. После бавно, то и празници дойдоха, та и аз като всички се омаскарих, а после много трудно се затяга дисциплината. Пък аз съм на 48 г. и логично метаболизмът ми е по-бавен. Организмът в един момент се нагоди към Дюкан и реших, че трябва малко промяна. Признавам, че ме гони носталгия по другия режим, но сега за неопределено време той е изчерпан за мен. Тази диета е балансирана и коренно различна. Вече дава резултати. Ще се надлъгвам с метаболизма си, докато не ги сваля тия пусти кила.
Отговори с цитат
  #543  
Стар 10th February 2010, 16:39
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране


Когато Дундьо говори,
даже и Дундарина мълчи
Дундо
Отговори с цитат
  #544  
Стар 10th February 2010, 16:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Адаш,
Днес са ме прихванали дяволите, ама пак се въздържах да надумам и да критикувам чужди режими. Тя пък Пини ме замести. Ама е по-дипломатична от мен
Отговори с цитат
  #545  
Стар 10th February 2010, 16:58
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Адаш,
Днес са ме прихванали дяволите, ама пак се въздържах да надумам и да критикувам чужди режими. Тя пък Пини ме замести. Ама е по-дипломатична от мен
Целувам ви и двете!
Най-важното е,че във всяка дума има резон,
а не е чесане на езиците.
Много се радвам,че има промяна при теб.
Само дето много ти съчувствам,че ти свирят цигулките
Отговори с цитат
  #546  
Стар 10th February 2010, 18:55
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
за Сине и Блин- вие само си мислите че се храните зрдравословно- това което правите всъщност е самоизяждане
Това меню което си постнала Блин не покрива и 1/3 от дневната ти нужда - 479 кал! ( необходими са ти около 1800- ако искаш да отслабваш здравословно 1300)

За днес:
1 купичка супа от грах
салата от маруля и зелен лук
2 ср. портокала
1 ябълка
1 пъстърва + 1 лимон


Абе,Сине,това парче шунка от 40 гр. на едно ядене не е ли малко множко? Rolling Eyes И като цяло защо ти е тази шунка...Нищо полезно няма в нея Confused

а коментара за 40 г шунка е достоен за анорексичка

По принцип съм съгласна, че едно 14 годишно момиче не трябва да започва такива радикални диети, кавито ние дискутираме - но в никакъв случай не трябва да я подвеждате със заглавия от сорта на ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ
ХАХАХА , моМичета, това със здравословтото хранене е болестно състояние като , болимията и анорексията , но с по бавно обаждащи се симптоми
НАРИЧА СЕ ОРТОРЕКСИЯ
прочетете в гугъла и ще срещнете пълно описание на симптомите на някой от постващете тук моми
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #547  
Стар 10th February 2010, 19:01
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Орторексия http://www.temanews.com/index.php?p=...d=285&aid=6913
и http://www.blitz.bg/article/7463
и http://www.lekar.bg/news-45/info-203...2%D0%B0%D1%82/
Стига толкова
Отговори с цитат
  #548  
Стар 10th February 2010, 19:08
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/ortorexia - не е шега работа ей , хапвайте си от време на време пасти . Не кифли D и пица със зеленчуци , не тутманикD
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #549  
Стар 10th February 2010, 19:17
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Чесно казано ми писна вече от "обикновенни кифли да се правят на кроесани" или пишете по темата или не се заяждайте ако искаме и по 5 тутманика ще ядем проблема си е наш не ваш баси децка работа стана не банална ами незнам кфа ситуацията цт цт. Днес за обяд момичета хапнах малко парче лионска наденица със домат.А сега за вечеря чакам да стане дробчето по селски със зелена салатка ще стане перффе :P
Отговори с цитат
  #550  
Стар 10th February 2010, 19:36
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря за съболезнованията.Отново благодаря на всички, наистина сериозно се замислих за диетолог и смятам да отидя.Днес съм 3 ден - въглехидрати.Закусих 2 грейпфрута (отново, макар че ги мразя) после хапнах бейкроуз, вафла и 1 кроесан, за който толкова ме е яд, хем си бях казала, че няма да ям.Сега мисля да хапна спагети или пица.Това е за сега от мен, ще пиша пак утре с разказ за плодовия ден (от който мааалко се притеснявам )
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.