IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th March 2008, 19:36
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране Вашият най-оригинален подарък

Какъв е най-оригиналният подарък, който сте правили?
Надявам се темата да е полезна за всички, които са в търсене на интересни идеи за всеки повод.
Ето някои подаръци, които съм правила:
1. Календар за Коледа, 12 еротични пози при професионален фотограф. Всяка една от снимките беше посветена на нашата история, например една върху маса за билярд (играхме на първата ни среща), друга в хотелската стая, където бяхме заедно за първи път и т.н. Време за изпълнение: 1 седмица за снимките (ако са на различни места, ако ги направите в студио ви стигат 1-2 дена), 2 дена за печат, 1 месец за обмисляне на темите за снимките, една седмица за избор на фотограф
2. Мозайка със снимки, разпечатана на плакат 100х100 см. Препоръчвам ви програмата на Andrea Mosaic (безплатна е, макар че аз направих 5 евро дарение в сайта му, заслужава го). Всички снимки са мои и на неща, които са специални за нас, свързани със спомени или закачливи фрази, включих и всички снимки, които сме си разменили с телефоните. Отне ми 2 седмици за обработка на снимките с Photoshop и 2 дена за печат. Използвах общо 490 снимки, доста от които еротични. Евтин и оригинален подарък.
3.PPS презентация за Коледа, стана доста забавна. Използвах смешни снимки, намерени в Интернет. Отне ми 2 седмици като подготовка и му я изпратих по e-mail. Нулева инвестиция, огромен ефект. Препоръчвам ви да накарате някой негов приятел да му я изпрати (като нещо смешно от Интернет), но не забравяйте да се подпишете на последната страница, ще остане много изненадан и поласкан (и горд пред приятелите си!)
4.Звезда с неговото име. НЕ Я КУПУВАЙТЕ обаче! Тези, които се *продават* в Интернет нямат никаква реална стойност. Никоя световна организация не ги признава. Купете си една хубава хартия за грамота и дневна рамка от книжарница, намерете един хубав font (препоръчвам Интернет -1000fonts) за надписа, намерете координатите на звездата, която ви интересува. Текста ми беше копиран от сайт/а за продажба на звезди, като последният ред беше мой личен текст. Разпечатайте снимка на съзвездието, купете една хубава книга за астрономия и сложете всичко в красива кутия. Общо разходи за около 15 лв, голям ефект, още е убеден че съм я купила за много повече.

Сега е ваш ред

Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2008, 10:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Няма как да ти отговорят хората, защото рядко някой си прави труда да замисли оригинален подарък или изненада - по-лесничко е просто да скокне в близкия магазин за някой парфюм или за мече със сърце Иначе споделям желанието ти да изненадваш приятно човека до теб; за ме също измислянето на подарък е цял ритуал... Но определено съм на светлинни години в идеите си, в сравнение с тези, които описваш... Дано поне описаното от теб зарадва и някой друг...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2008, 17:03
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Аз бих написала кой е най-щурия който съм подарявала
  • За рождения ден на една приятелка и подарихме кашон с малки бозички,защото много обичаше. А за такива супер специални подаръци даже и не се сещам.А иначе браво на теб strangenick за яките идеи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2008, 17:18
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2008, 17:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален
Защо убийствено ми хареса идеята ти Аз пък така на един Св. Валентин тайно му пъхнах във вътрешния джоб на якето гащичките от предната нощ, когато бяхме правили секс... Не че е оригинално като подарък , но знам, че си е ...изненадаааааа
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2008, 17:24
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Хаха, тва последното кърти Аз не мисля, че някога съм правила специален подарък на някого. На последния му закупих позлатен ролер Черути и го гравирах с едно малко "Д" точно под клипса (от името ми), но така и не му я подарих и едва ли някога ще го направя
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2008, 17:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

ММММ обожавам бозата.... И ми липсва страшно много! И аз бих се зарадвала на такъв щур подарък!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th March 2008, 17:51
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Защо така бе Да не си на диета
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th March 2008, 17:53
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален
Много ми харесва идеята ти, с каква боя се боядиса?

За една Коледа си поръчах от еbay един секси коледен халат (50$). Проблемът беше, че го поръчах късно и пристигна с един месец закъснение. Крих го по гардеробите цяла година преди да му се поява с него и с едни високи червени обувки. Заслужаваше си чакането
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th March 2008, 18:05
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dia_t
Защо така бе Да не си на диета
Делят ме около 1500 километра от бозата, баклавата и всички български вкусотии. А иначе не отказвам нищо вкусно, неспособна съм да пазя диета
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.