IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 8th March 2012, 12:47
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

А добре ли се получиха образите? И къде ги прави?
Отговори с цитат
  #532  
Стар 8th March 2012, 12:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
А добре ли се получиха образите? И къде ги прави?
Да, много добре станаха, точно като от снимките. Силуетът е много ясен, а детайлите се виждат под определени ъгли. Златарското ателие е в Пловдив, но не знам къде са носили плочките за гравиране.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 8th March 2012, 13:50
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

И да знаеше Пловдив ми е малко далече
Мерси все пак.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 8th March 2012, 14:01
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
И да знаеше Пловдив ми е малко далече
Мерси все пак.
В почти всяко златарско ателие в което попитах, приеха да изработят медалиона. Аз си избрах там където ми е най-изгодно. Предполагам, че и в другите градове е така.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 9th March 2012, 19:42
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
Златен си.
благодаря ти и ти си много готина


и аз си мисля, че ако не всеки, то ено 90% от златарите трябва да имат тва умение
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #536  
Стар 15th March 2012, 20:32
inn4eto inn4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
разгледах доста форуми за идеи за подаръци, защото приятелят ми имаше РД миналата седмица и реших да се адна и тук, защото всеки ден чета много интересни неща в този сайт и мисля, че ще съм ви полезна. Попаднах на нещо, което не бях виждала досега. Букети и аранжировки от бонбони! ))) Звъннах по телефона във фирмата и си поръчах булит, защото той е запалянко и те направиха нещо много красиво.
Изненадата беше, че ми излезна 22лв, а се оказа, че единствено тази фирма правят безплатни доставки по домовете. Изненадата е била огромна по негови думи Не искам да правя реклама, затова няма да пиша сайтове, а ще напиша дори на БГ език: банболини... вие и сами ще си ги намерите в google.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 15th March 2012, 20:42
inn4eto inn4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
разгледах доста форуми за идеи за подаръци, защото приятелят ми имаше РД миналата седмица и реших да се адна и тук, защото мисля, че ще съм ви полезна. Попаднах на нещо, което не бях виждала досега. Букети и аранжировки от бонбони! ))) Звъннах по телефона във фирмата и си поръчах булит, защото той е запалянко и те направиха нещо много красиво.
Изненадата беше, че ми излезна 22лв, а се оказа, че единствено тази фирма правят безплатни доставки по домовете. Изненадата е била огромна по негови думи Не искам да правя реклама, затова няма да пиша сайтове, а ще напиша дори на БГ език: банболини... вие и сами ще си ги намерите в google.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 29th March 2012, 17:39
i_k23 i_k23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Аз последното, с което изненадах приятеля ми, беше кутия бонбони Мерси с надпис "Мерси, че имам теб..." малко, но казва всичко
Отговори с цитат
  #539  
Стар 28th September 2012, 12:41
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Мисля, че най-оригиналния подарък, който съм правила беше, като направих на моята най-добра приятелка грамота, рамкирах я и я изпратих по куриер с един огромен букет цветя.!
Отговори с цитат
  #540  
Стар 29th October 2012, 10:53
jek jek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Аз подарих на френдката това секс чаршафче с кама сутра пози, че обичайните взеха да доскучават. Хахаха, оказа се добро попадение. много съм доволен и като цяло подаръкът си е супер уникален


Последно редактирано от el1nor : 29th October 2012 на 15:20 Причина: Забранено е публикуването на линкове от потребители с по-малко от 10 мнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.