IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 3rd April 2008, 14:18
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Това с еротичните фотографии не е много удачен вариант.Утре ще се изпокарате нещо и ще се видиш в някой сайт
може и той да се види
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd April 2008, 14:19
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Това с еротичните фотографии не е много удачен вариант.Утре ще се изпокарате нещо и ще се видиш в някой сайт
А мда... Едно на ум винаги!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 3rd April 2008, 14:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Хе хе не те плаша ,а споменавам за реални случки За съжеление има хора спосбни на какво ли не в такива ситуации.

По темата за подаръци никога не съм била кой знае колко оригинална ,но пък винаги съм подарявала неща, които много са радвали хората на които са подарени.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #54  
Стар 3rd April 2008, 16:17
Аватара на polina7979
polina7979 polina7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
http://www.demludi.com/Users/Strangenick/Pps/VeseliPraznici.pps

Много се забавлявах! Хареса ми цялата идея!

Скоро моя любим имаше рожден ден и подаръка, който му подарих не беше нещо изненадващо(въпреки че, парфюма беше много хубав), но по скоро наблегнах на начина по който му го подарих.Приготвих вечеря , аранжирах апартамента -свещи , балони , цветя-все стандартни неща.Но бях изрязала от червен картон стрелки (големи колкото човешка длан) и на всяка една от тях написах различно стихче или пожелание , свързани с моменти от връзката.Стрелките залепих с тиксо от входната врата вкъщи до вратата на хола.Когато се прибра го чаках с тортичка и свещички.

Е имаше и комичен момент- докато той четеше и отлепваше една по една стрелките стигайки до мен, свещичките почти бяха изгорели -но въпреки всичко беше изненадан.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd April 2008, 16:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз нещо не мога да измисля нещо супер оригинално,ама се старая да подарявам нещо хубаво!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th April 2008, 14:17
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Поли, много романтична идея е тази със стрелките, ще трябва да я пробвам рано или късно.
Да ви кажа, че тази година подарих колело на мъжлето да си ходи с него на работа Вързах му една червена панделка само.
Нещо не съм доволна от себе си.
Ще празнуваме в неделя с роднините, та ще трябва да измисля нещо допълнително: какао, стрелки, гащи с перка?
Искам да е някакъв майтап, ако се сетите нещо пишете PLEASE
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th April 2008, 14:23
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Братовчед ми беше подарил миналата година на най-добрия си приятел, който много си пада по шаха, една дъска за шах - от нещо май беше направена (ама не се сещам), и различно малки чашки (за текила и др.) за фигурите и идеята е, да се играе с пълни чаши и някой като вземе фигура, да се пие на екс )) Е, той ставаше на 20 май .... ХИХИ,май не ти помагам много... но това е единственото, което се сещам, по-така...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th April 2008, 14:24
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

ОООО,сетих се!
Защо не му подариш тесте карти с ваши снимки???
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th April 2008, 14:27
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Мерси много, Емджи, отдавна ги гледам тез шахове, кефят ме. За мъж ми не стават (не си пада по пиенето), ама е готина идеята за братовчед ми, той е на 12 юни, ще му го взема. Пък и само с него играя напоследък.


Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th April 2008, 14:30
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ама ти си пълна с идеи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Супер е идеята за мъж ми, нали и той е бриджьор, ама няма време, другиден е купонът
Ще взема да му ги поръчам за годишнината - 1 август -, отсега започвам да събирам снимки.
Ау, много ти мерси!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:54.