IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2008, 18:22
diditomova diditomova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране Как да отслабна?

Здравейте, искам да ви попитам как да отслабна. Висока съм 171 ,тежа 65кг. и съм на 13год. Моля ви дайте някакви съвети...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2008, 18:35
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

като ограничиш тестяното, сладко, газирано, пържено...хапвай повече месо, риба и всякакви морски работи, млечни продукти, пълнозърнести храни (овесени ядки, мюсли, пълнозърнест или ръжен хляб), плодове, зеленчуци, ядки, айца

спортувай повече - тичай, плувай, играй баскетбол, волейбол, танцувай, ходи пеш

пп. в никакъв случай не прави диети, защото си в пубертета и може сериозно да си навредиш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2009, 18:03
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvety
като ограничиш тестяното, сладко, газирано, пържено...хапвай повече месо, риба и всякакви морски работи, млечни продукти, пълнозърнести храни (овесени ядки, мюсли, пълнозърнест или ръжен хляб), плодове, зеленчуци, ядки, айца

спортувай повече - тичай, плувай, играй баскетбол, волейбол, танцувай, ходи пеш

пп. в никакъв случай не прави диети, защото си в пубертета и може сериозно да си навредиш
Послушай този съвет защото организма ти сега расте и се оформя. Не го товари с диети, а правилно хранене. Ако не ти помага отиди на диетолог, но сама да избереш нещо - НЕ!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th March 2009, 21:50
Аватара на just_m3
just_m3 just_m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 2
По подразбиране

нз дали точно тук е мястото да напиша въпроса си ама карай..
висока съм 1.68 и тежа 73кг,искам да отслабна но диетите просто не ми се отдават искам да питам дали с упражнения вкъщи ще има ефект,пробвала съм коремни преси миналата година-ефекта беше перфектен,коремчето се прибра малко,но ми омръзнаха и ги зарязах сега пробвам упражненията на Кармен Електра Fit to strip 2(м/у др и тях зарязах) та тези упражнения примесени с лека диетка ще имат ли ефект искам да си пооправя тялото си,но ми трябва стимул
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th March 2009, 21:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И търсиш някой да те стимулира ли, какво Стимулът си го направи сама, свали си 5 снимки на супер тела от интернет и ги сложи на десктопа. Сети се как ти се е стопило коремчето и започни да правиш коремни преси. Не може да те мързи и да направиш тяло, съжалявам за откровението :Р И ефект от всяко упражнение винаги ще има. Тези на Електра са по-скоро за поддържане на вече направената форма.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th March 2009, 22:00
Аватара на just_m3
just_m3 just_m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 2
По подразбиране

щом електра не става,тогава някви добри упражнения ще ми препоръчаш ли
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th March 2009, 22:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Казах, че всяко упражнение ще има ефект Ако те мързи да правиш тези, с други едва ли ще стане. Поразгледай темите в този раздел и питай нещо конкретно, има доста информация.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th April 2009, 03:31
brave_heart brave_heart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране А при мен е толкова трудно!!!

Не ям никакъв хляб, нито пия газирано,алкохол и кофеин. Закуската ми е лека - обикновенно cereal във който има ядки. Обяда ми е салата, вечерята също е лека (проблема е че винаги вечерям късно - към 8:30 - 9 и най-често месо). Пия мноогоо вода. Всеки ден ходя да тичам (около 15мин), а наското почнах да правя сериики с въже. Правя упражнения за крака и коремни преси в домашни условия. греха е че имам огромна мания за сладки неща и си взимам по едно блокче шоколад или по някоя сладка всеки ден
Всичко това продължава повече от месец и видимо не съм свалила нито един килограм. Искам да отслабна защото не се чусвам добре в тялото си а не защото следя грамовете на кантара - дори нямам такъв. На 18 години съм - 173 и около 64 килограма. Какво съм сбъркала и какво да подобря. Моля за съвети.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th April 2009, 12:06
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

brave_heart Яденетата са ти само 3 на ден, вместо сладка или шоколад, изяждай някакъв плод между храненията. Внимавай какъв ти е cereal-a ,виж да няма захар. Също така бягането можеш да почнеш да го увеличаваш постепенно, всяка седмица с по 5 мин примерно. Иначе много добре за скачането с въже. Помни че резултатите никога не идват мигновенно, за всичко се иска време и търпение и ще видиш че ще има ефект. Успех!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th March 2010, 10:28
elenass elenass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

мислите ли, че само със скачане на въже вкъщи и диета / имам предвид никакво пържено, тестено, мазно, сладко и повече сурови зеленчуци, много вода/ може да се отслабне в домашни условия. И ако цял ден няма никакво движение, а се разчита на въжето / 20 - 30 мин. на ден/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.